Vyko tarptautinis vežimėlių krepšinio turnyras

Anykščiuose vyko 16-asis tarptautinis vežimėlių krepšinio turnyras. Lietuvos neįgaliųjų sporto federacija džiaugiasi ilgamečiu bendradarbiavimu su vietiniu sporto centru, „Nykščio namais“ ir rajono savivaldybe.
Porą metų iš eilės turnyras tarptautinis – dalyvavo penkios komandos iš Rusijos, Latvijos, Baltarusijos, Lenkijos, Lietuvos. Visos komandos stengiasi atvažiuoti stipriausios sudėties. Šių metų turnyre pirmą vietą iškovojo Rusijos „Nevskij Aljans“, kurioje žaidžia du lietuviai Nerijus Venckus ir Dalius Žymantas, II – Lietuva, III – Latvija.
Turnyro rezultatyviausiu žaidėju pripažintas Vytautas Skučas ( Lietuva). Turnyro simbolinis penketukas šiemet su dviem lietuvių žaidėjais: Edgaru Čiaplinsku (Lietuva) ir Nerijumi Venckumi („Nevskij Aljans“), Kaspars Turks (Latvija), Yury Vouk (Baltarusija) Kostyantyn Yelyshev („Nevskij Aljans).
Anykščių rajono savivaldybė įsteigė specialų prizą – lojaliausia Anykščiams komanda. Ja buvo išrinkta „Nevskij Aljans“ iš Rusijos, kuri atvyksta ne tik į turnyrą, bet ir praveda mokomąsias treniruotes.

Vytautė Jarmalaitė

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.