Vyko padėti medikams ir patiems prireikė pagalbos

Ugniagesiai informuoja, kad vasario 19-ąją, apie 14.12 valandą, gautas pranešimas, jog Debeikių sen., Jononių kaimo Šventosios gatvėje užklimpo greitosios medicinos pagalbos automobilis.

 Atvykus ugniagesiams, priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos automobilis taip pat užklimpo. Pagalbą suteikė vietinis ūkininkas. Su traktoriumi ištraukė užklimpusį automobilį.

4 komentarai

 1. Svedasu Jadze

  nu aš mįsliau kad tik Svedasys pre seniūnijas unt gatves baloj gali užbuksuot autamabilis kai pašala ale kad kaimynų seniūnijos gatves tokias pažliūgį tai nežinojau. Gol seniūnas užmirša kad tokia gavę yra kur raijkia ir vandenio pralaidas sutvarkyt ir laiku kelkraštį nugrederiuot kad unt kelią vundą nestavėtu kaip ravi, katran įvaživį užbuksuoja ir medikų automobilis ir net gaisrininkus -gelbatajus raijkia gelbat paprastam kaimo ūkininkui. Rakuoj čia labai blogas ženkalas kandidatui į merus, kad rūpinasi rajonu dabar ir nori dar daugiau rūpintis kartu.

  • Vietinis Stasiokas

   Nieks kits čia nekalts, o tik pačios greitosios vairuotojas, katras link vienkiemio nusprendė važiuoti pievomis. Nu tai ir insėdo iki ausų dirvoj, insėdo ir gaisrinė tadu šlapioj pievoj
   Tad, Jadzyt, nekaltink svetimos seniūnijos seniūno, žiūrėk, kad savas Svedasuos visas pakelas gerai išprofiliuotų

 2. Gaistrynykai

  tai lakia unt 4 wd ir anyms joks ravus nestrosnus

 3. Zosė iš Pajuosčio

  Nu kaip ti pievų raijkia sugalvot pavadint gatviu?
  Niaugi ta gatvę teip apžėlus, kad nebesiskiria na pievas? Gal aštat akspaltą partijas vadą sarašinis kandidatas ir šneka apie profiliavimą ir žvyravimą kaimą kelalių per pievas

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.