Visi pakartoti gimnazistų testai – neigiami

Anykščių J.Biliūno gimnazijos abiturientai gegužės 8 dieną gavo žinutes, kad nuo pirmadienio vėl teks mokytis nuotoliniu būdu, nes testai daliai mokinių parodė susirgimus koronavirusu.

Patys abiturientai teigė, kad koronavirusu susirgo apie dešimt gimnazijos mokinių ir viena mokytoja. „Nykščiai“ teiravosi Operacijų vadovo Dainiaus Žiogelio, kodėl tokiu atvejų gimnazija neskelbiama susirgimo židiniu. D. Žiogelis teigė, kad teigiamus testo rezultatus gavę gimnazistai pasinaudojo galimybe atlikti pakartotinį testavimą. „Apie tai bus galima kalbėti rytoj, kai ateis atsakymai“, – sakė D.Žiogelis.

Šiandien abiturientai gavo žinutes, kad atlikus pakartotinį testavimą paaiškėjo, kad visi tirtųjų biliūniečių atsakymai – neigiami. Tiesa, ar abiturientai, nors atsakymai ir neigiami, vėl grįš į klases, neaišku.

NYKŠČIAI

17 komentarų

 1. Abiturientai nuo rytdienos grįžta į kontaktinį mokymą.

 2. O ,kas turi atsakyti už tokias klaidas Juk tiek šeimų laukė nerimaujantys kitų testų atsakimų.Gali būti viena klaida,bet ne dešimtys kažkoks apsurdas.🙃

  • Ką gali duoti savo vaikui mama, kuri rašo apsurdas? Debilės prigimdo vaikų, po to nori dėmesio. Reiktų tokias sterilizuoti.

   • Trumpo mąstymo Tėvas .Pats protingiausias .Pakest tokių neina.Visi durni aš vienas protingas.Babelio bokštas tiesiog

    • Gera mintis – sterilizuoti tokias mamas. Žinoma, kad ir visiški idiotai gali pagimdyti normalaus intelekto vaikų, bet tikimybė nėra didelė.

 3. Tai va koks tu testu teisingumas….kaip jais pastiketi? Toks klaidingas testo atsakymas kiek tam zmogui ir jo seimai zalos pridaro,namie uzdaryti be pajamu sedes.kaip po tokiu ivykiu galiu pasitiketi ir eiti testuotis? As jais nepasitikiu!!!!!!!

 4. Ponas teti toks Jūs mokytas ir nežinote, kad sterilizuoja kates.O žodis debiles tikrai išsilavinusio tėčio.

 5. Ir ne tik moksleivių testai iš neigiamų tapo teigiamais po testavimosi savitgalį. Keista, kad visi . O kas jei atvirkštinis variantas būtų- iš neigiamo greitojo testo padarius PGR testą jis tampa teigiamu. Taip negali būti?

 6. Kai greitasis neparodo viruso, dar suprantama, bet kad atvirkščiai?

 7. Visi Testai yra Fake klaidingi iki 97 proc. Pati PSO tai paskelbė dar 2020 m. rugsėji. Žmonės, pabuskit ir supraskit, kad tai yra afera ir dideli pinigai, politiniai sprendimai, kurie su sveikata nieko bendro neturi.

 8. Sutinku su Jonu

  Testai nepritaikyti kovido testams ! Todel neteisingi ,o mums kiša feiką . Pinigais viską galima padaryt ,źmones gąsdinti ,bet tikrai ateis laikas ,kai paaiškės buvo padaryta didele afera !

 9. Baikit svaigt, garantuotai gavosi imtos mėginių partijos užterštumas neteisingai imant/laikant/perduodant ar panašiai. Jei iš visų teigiamų pakartotiniai – neigiami, akivaizdu, kad mobilusis punktas „pabrokijo“…

 10. Kiek žmonių pamauta ant tos psiaudopandemijos, ogi visas pasaulis. Skiepykitės, skiepykitės tik greičiau

 11. Bet kodel visi tyli ,kokie būna baisūs simptomai po skiepo.Kiek žmonių mirtim vadavosi,kiek numirė aceit nuo gretutinių ligų.

 12. Ir kitose mokyklose buvo pradinuku grupei, kad kaupiniai buvo teigiami o pgr visiem neigiami. Stresas plius dar izoliacija.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.