Visai rimtai. Vyrų neapgausi

Vyrai dažniausiai kaltinami nepastabumu sutvėrimai. Gal ir taip – tačiau tik ne vienu klausimu. Pasirodo, vyro neįmanoma apgauti, kai kalba eina apie moters amžių. Neteisingas ir posakis, kad „Negražių moterų nebūna, tik per mažai degtinės“.

Visai nesvarbu, ar vyras blaivus, ar išgėręs alkoholio – vyras niekada nesumaišys nepilnametės su suaugusia moterimi. Tai buvo patvirtinta moksliškai. Anglų mokslininkai eksperimentais įrodė, kad nepriklausomai nuo makiažo ar išgerto alkoholio kiekio, vyro dėl moters amžiaus apgauti nėra šansų. Beje, net ir įkaušę vyrai nemano, kad visos iš eilės moterys patrauklios, greičiau priešingai.   
Eksperimente dalyvavo 120 vyrų ir 120 moterų. Vieni buvo blaivūs, kiti išgėrę. Buvo pateiktos 10-ies septyniolikmečių nuotraukos ir paprašyta nustatyti jų amžių ir patrauklumą. Kai kurios nuotraukos buvo „pasendintos“ uždedant kompiuteriu makiažą, kitos – pajaunintos.

Rezultatai parodė, kad moteris makiažas galėjo apgauti, ypač, jeigu jos vartojo alkoholį, tačiau vyrų – ne, jų intuicija, tiek jaunų, tiek pagyvenusių vyrų, buvo tvirta kaip plienas – jie tiksliai nustatydavo moters amžių.

Linas BITVINSKAS

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.