Visai rimtai. Teorija ir praktika

Europos komisija Lietuvai rekomenduoja darbingą amžių ilginti iki 72 metų.

Jaučiu aiškiai išreikštą rūpestį žmonėmis. Tarybų Sąjunga kaldavo, kad darbas žmogų puošia, o štai Europos Sąjunga nusprendė praktiškai užtikrinti, kad puošnūs būtume iki gyvenimo pabaigos. Tiesa, rusai praktikuoja apdovanojimo būdą „posmertno“ (po mirties), gal naujosiomis sąlygomis ir jį pensijoms pritaikys?

Linas BITVINSKAS

12 komentarų

 1. Kas antras mirs tada darbo vietoje. Nebereiks mokėt ir pensijos.Žmonės miršta jaunesni ir anksčiau.

 2. Gudruoliai. 8

 3. Taip, pasipuošę ir tiesiai į karstą, mažiau išlaidų

 4. Komisija rekomendacijas teikia pagal Lietuvos valdininkų pateiktas išvadas ES komisijai. Reikia vietiniams valdininkams įsiteisinti savo postų išlaikymą iki fizinės senatvės, o darbininkai tai nuo darbo kaip nuvaryti arkliai – iškris pakeliui eidami į darbą… Viskas paskaičiuota.

 5. Nebeliks žmonių jie mirs darbo vietoje.kai kurie ir nesulauks tos pencijos.Žmonės ir taip negali gauti darbo,nes jiems trūgdo amžius,nes per senas.

  • yra ir nepakeičiamų, kuriuos dėl galiojančių įstatymų turi atleisti, o paskui ieškoti aplinkybių, kad iš naujo paskirti į postus nors ir sulaukus pensinio amžiaus. Faktų ir pavyzdžių nereikia toli ieškoti.

 6. Iki išprotėjimo ta ES ,,dulkina Lietuva pro visus galus ,o mes,oźynas ,tylim ,rūras atsukę ! Kas per tauta ? Gal to nusipelnėme ,kad tik dirbt ir nieko negalvojant ,numirt .Kitos šalys sukyla ,prieštarauja ,gauna pensijas normalias ,o mes ? Iskrusti pro visas puses ! Oźyno smarve 30 metų.

  • ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
   Gerai „dulkina“.. I ES biudzeta mokame 0,5 milijardo i metus. Is es biudzeto 4 milijardus atgal. Plus 2021 -2022 metams bus 4 + 2(uz nukentejima nuo KARANTINO ne pandemijos) milijardai atgal.

   Siulau analizuoti atidziau kas is tiesu jus myli is nugaros puses.

   • Tai kam dirbt ir mokėt mokeščius,, pensijai,, jai paprasčiausiai jos nebus iki to laiko jau busi myres… Tai gyvenkim šiandien… Aišku valdziazmogiai masto ir jųjų perspektyvos kitos.

 7. Dabar panašiai

  Jaunimui darbo vietų nebus. Į Afriką galės varyt. Vaikai jų mulatai gražūs bus. Artėjantį prie 72 metukų darbdavys kasdien klaus, tu ką, brude, dar nenumirei? Ir numirs žmogus nuo kaltės, kad gyvas.

 8. Kol sulauksim pensijinio amžiau jau bus šimtas metų.
  Kažkaip risiminaiu filmą-,, Dankanas Maklaudas.“

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.