Visai rimtai. Klausimas

Anykščiuose atradus naują koronaviruso atmainą iškilo klausimas.

Žinoma, nesame turtingas rajonas, bet kam valgyti šikšnosparnius?

Linas BITVINSKAS

10 komentarų

  1. Reikėjo palaukti alkaniems, kol sraigių atsiras.

  2. didesnis klausimas kodėl tyli savivaldybės įstaigos vadovas ir savivaldybės administracijos vadovai, kai policijos pareigūnai sulaiko darbo vietoje jo darbuotoją- nusikaltėlį, keliantį pavojų ne tik sau bet ir kitiems eismo dalyviams dėl neatsargumo ir neatsakingumo neblaiviam vairuojant įstaigos specialios paskirties automobilį. Kas kontroliuoja darbo ir saugaus elgesio darbe drausmę toje įstaigoje? Ar tokie incidentai jau nejaudina rajono vadovų su užsiauginta stora skūra?

  3. A jūs čia apie merą.?Nu baikit jo varlytės ir gėlytės,o visa kita tik detalės.

    • pirmiau tai turėtų pasisakyti mero patarėjas, laikinai einantis ligoninės direktoriaus pareigas. Kaip gi taip jo, ilgamečio ligoninės vadovo, akivaizdoje taip morališkai ir psichologiškai sugriuvo darbuotojas ir nebeturėjo atsakomybės jausmo nei prieš save nei prieš visą rajoną. Gal nusivylė rinkiminiais pažadais ar ką?

  4. Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktorius Audronis Gališanka taip pat tvirtino nežinantis apie STT. O BNS žurnalistams apie įvykį A. Gališanka kalbėjo jau kitaip. Savivaldybės administracijos direktorius Audronius Gališanka BNS patvirtino, kad STT pareigūnai nuo pirmadienio ryto lankosi savivaldybėje. Mero sekretorė BNS teigė, kad šiuo metu K. Tubis negali kalbėti. „STT pareigūnai mane supažindino, dėl ko atvyko, bet aš pasirašiau ir negaliu komentuoti nieko, išskyrus tai, kad STT pareigūnai yra savivaldybėje“, – BNS sakė A. Gališanka.

    • ar dėl neblaivaus darbininko ligoninės garaže pačioje ligoninėje STT pareigūnai jau dirba? Ar ir čia istorija kartojasi?

  5. Savivaldybės vadovai smukdo pasitikėjimą, priimdami striučio poziciją dėl Vaigino.

  6. Kovidinis skyrius atsidarė nuo-kovo20dienos

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.