Visa krepšinio komanda

Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ patvirtino Seimo rinkimų kandidatų daugiamandatėje apygardoje sąrašą. Sąraše – ir anykštėnai politikai.

„Mūsų kandidatai kompetentingi bei pasiryžę įgyvendinti pagrindinius programinius ir moralinius – vertybinius Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ principus: išgirsti kiekvieną žmogų, gerbti jo nuomonę net tada, kai ji nesutampa su partijos ar politiko. Ir, gerbiant įvairias nuomones, rasti sutarimą, skatinti taikų sugyvenimą tarp Lietuvos žmonių. Ieškosime, kas mus jungia, o ne kas mus skiria“, – pabrėžė partijos pirmininkas Saulius Skvernelis.

Demokratų sąjungos pirmininkas Saulius Skvernelis patvirtintas sąrašo lyderiu. Toliau – Seimo narys Lukas Savickas, Jekaterina Rojaka, Linas Kukuraitis, Algirdas Butkevičius, Algirdas Stončaitis, Tomas Tomilinas, Domas Griškevičius, Rima Baškienė, Benjaminas Želvys.

Be  T. Tomilino, kuris sąraše įrašytas 7 numeriu, yra dar  keturi Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ nariai  141 kandidato sąraše 42 numeriu įrašytas Antanas Baura, 53- Regina Patalauskienė, 80 – Dominykas Tutkus, 81- Lina Pagalienė. Taigi, skaičius pakankamas išeiti į krepšinio aikštelę. Ko gero, tai bus gausiausias anykštėnų „desantas“ partijų kandidatų sąraše.

Konservatoriai delegavo 2, liberalai – 3, socialdemokratai -1 anykštėną.

NYKŠČIAI 

3 komentarai

  1. Baigsis kaip su puerto riku 🙂

  2. Bobūnė iš kaimo

    ar čia tie rajono pasakoriai, kurie anksčiau Anykščių poną, valdovų prezidentą, gerbiamąjį Daktarą į merus stumė, o kitose varžybose pirčių karalienę ant bangelių čiūčiavo, liūliavo, o tą vilnietišką Seimonarį su agurkais krepšiuose per mugę žmonėms toks žinomas iš rajono valdžios pardavinėjo kaip auksinius kiaušinius nešančią vištą? Ir ko tik žmonės nesugalvoja, kad nedirbant darbo už tai dar pinigus gautų.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.