„Vijurkas“ švęs kūrybinės veiklos 40-metį!

Ilgaamžis Anykščių kultūros centro kolektyvas, šiemet švęs savo kūrybinės veiklos40-metį! Net 40 metų už kolektyvo „vairo“ puiki, atsidavusi savo darbui choreografė Jūratė Šimkienė. Nuo pat pirmų savo darbo žingsnių kultūros centre ji subūrė puikų kolektyvą, kuris gyvuoja lig šiol. Keičiasi tik kartos. Buvę „vijurkiečiai“ dabar į kolektyvą lydi savo vaikus ir net anūkus, stebi jų pasirodymus, džiaugiasi pasiekimais, kartu pramogauja, iškylauja.

„Vijurkas“ per savo gyvavimą dalyvavo visose respublikinėse bei pasaulio dainų šventėse, moksleivių dainų šventėse. Kolektyvas yra nuolatinis respublikinių konkursų dalyvis. Savo šokiu džiuginęs ne tik Lietuvos, bet ir Vengrijos, Ukrainos, Latvijos žiūrovus. „Vijurkas“ ir jo vadovė Jūratė Šimkienė yra 2024 m. Šimtmečio dainų šventės dalyviai! Draugiškas, į savo būrį kviečiantis ir mielai priimantis pažinti šokio grožį ir bendrystę kolektyvas, savo šventę švęs jau liepos 13 dieną Anykščių kultūros centre.

Kolektyvo vadovė kviečia visus buvusius kolektyvo narius vienytis ir jungtis į šios gražios ir prasmingos sukakties įgyvendinimą. Nesvarbu, kur jūs dabar bebūtumėt, Lietuvoje ar už jos ribų, laukiame jūsų visų! Registruotis galite iki birželio 21 dienos jura.vijurkas@gmail.com arba Facebook žinute Jūratė Kojelytė-Šimkienė.

Anykščių kultūros centro informacija

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.