„Vijurkas“ švęs 40-metį

Ilgaamžis Anykščių kultūros centro kolektyvas šiemet švęs savo kūrybinės veiklos 40-metį! Net 40 metų už kolektyvo „vairo“ puiki, atsidavusi savo darbui, choreografė Jūratė Šimkienė. Draugiškas, į savo būrį kviečiantis ir mielai priimantis pažinti šokio grožį ir bendrystę kolektyvas, savo šventę švęs liepos 13 dieną Anykščių kultūros centre.

Nuo pat pirmų savo darbo žingsnių Kultūros centre ji subūrė puikų kolektyvą, kuris gyvuoja lig šiol. Keičiasi tik kartos. Buvę „vijurkiečiai“ dabar į kolektyvą lydi savo vaikus ir net anūkus, stebi jų pasirodymus, džiaugiasi pasiekimais, kartu pramogauja, iškylauja.

„Vijurkas“ per savo gyvavimą dalyvavo visose respublikinėse bei pasaulio dainų šventėse, moksleivių dainų šventėse. Kolektyvas yra nuolatinis respublikinių konkursų dalyvis. Savo šokiu džiuginęs ne tik Lietuvos, bet ir Vengrijos, Ukrainos, Latvijos žiūrovus. „Vijurkas“ ir jo vadovė Jūratė Šimkienė yra 2024 m. Šimtmečio dainų šventės dalyviai!

Kolektyvo vadovė kviečia visus atvykti į kūrybinės veiklos sukakčiai skirtą šventinį koncertą Anykščių kultūros centre liepos 13 dieną (šeštadienį) 16 valandą. 

Įėjimas laisvas.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.