Viešoji biblioteka ieško kultūrinės veiklos organizatoriaus

Mėgstate kultūrą, turite organizacinių sugebėjimų? Jūsų laukia Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių viešosios bibliotekos filialas Istorijų dvarelis.

SKELBIAME ATRANKĄ Į KULTŪRINĖS VEIKLOS ORGANIZATORIAUS PAREIGYBĘ

Darbo vieta:

Anykščių rajono savivaldybės Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių viešosios bibliotekos filialas Istorijų dvarelis (Paupio 10, Anykščiai).

Pareigybė ir atlyginimas:

Kultūrinės veiklos organizatorius, biudžetinės įstaigos specialistas, pareigybės lygis – A2

Atlyginimas: nuo 1 140 EUR neatskaičius mokesčių.

     Pretendentas turi atitikti bet vieną iš šių specialiųjų reikalavimų:

 1. Turėti ne žemesnį kaip aukštąjį universitetinį išsilavinimą su bakalauro kvalifikaciniu laipsniu socialinių, humanitarinių mokslų srities arba jam  prilygintą išsilavinimą arba aukštąjį koleginį išsilavinimą socialinių, humanitarinių mokslų srities su profesinio bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintą išsilavinimą;
 2. Turėti  ne mažesnį, kaip 2 metų darbo patirtį kultūrinės veiklos srityje.

Privalumas:

Turėti kultūrinės veiklos organizatoriaus specialisto kvalifikaciją.

      Į darbo pokalbį bus kviečiami tik atrinkti kandidatai.

      Papildoma informacija: tel. 8381 58 109, personalas.avb@gmail.com

 CV, atitikimą specialiuosius reikalavimus ir privalumus patvirtinančių dokumentų kopijas iki 2021 m. spalio 22 d.  siųsti el. paštu: personalas.avb@gmail.com

                                                                                Anykščių L. ir S. Didžiulių viešoji biblioteka

18 komentarų

 1. chi-chi-chi

  Rekomenduoju Juozą į šitą etatą. Turi patirties biudžetinėse įstaigose organizuoti veiklas ir užsienyje praktikavosi. Geri ryšiai su politikais, mėgstančiais veikti politinės ir agrarinės kultūros srityje.

 2. Eglutė skarota

  tik savaitė dokumentų pateikimui? Tai gal jau viskas kaip įprasta ten yra sutarta iš savu tarpo, tik dėl konkurso formalumo ieško tų kas dokumentus pateiktų dėl atrankos inprovizacijos.

 3. Nuo šiol aš direktorius!!!!! Jasna?

 4. JONAS PAGIRIONAS

  Nu gerai, nusipirksiu aš tą jūsų dvarelį. Niekam gi jis nereikalingas…

 5. Pakazucha. Paskirs kokį partinuką ar prisiplakėlį. Konkursas, kaip ir visi, tik dėl akių

  • Lengvas, čystas darbelis. Galima parduotuves apeiti, darbe skaityti, jei moki. Reikalavimai kandidatui kuklūs. Reikėjo pridurti, kad turi būti savas.

 6. Tame dvarelyje reikia kažkuo rimtų uzsiiminėti

  • Pastebėjimas

   valdantieji bijo rimtų veiklų, nes jiems patogiau pasroviui pluduriuoti, naudojnt biudžetines lėšas savųjų patenkinimui. Dėl to ir filialas įkurtas prie bib-oil-tekos.

 7. tai kaledu seni pasodinkit,tegul visus metus sedi uz 5 stukas algos mennsiui.

 8. Sako toks balciunas sukinėjasi ir ruosiasi kazkuo cia tapti. O savivaldybininkų komentarai tai tik įrodymas, kaip jie Juozo bijo ir nekenčia. taip ramiai nieko nedarytų arba savo partinius bizniukus suktų, o čia Juozas mato. Pasmerkim ir apjuodinkim, sutrypkim tą Juozą.

 9. Nu jo, valdžia vykdo politinę programą-sukurti darbo vietas ir mažinti bedarbyste. Puiku, tik kad šitų darbo vietų ir “dirbančiųjų“ išlaikymui reikalingos mokesčių mokėtojų lėšos, o jos uždirbamos tik sukuriant pridėtinę vertę.
  Biudžetinės įstaigos filialas, turitis tris užpildytus etatus (kuratorės; edukatorės, ekskursijų gidės) dėl esamo didelio užimtumo ir lankytojų poereikių tenkininimo nebesusitvarko su darbo apimtimis ir ieško etetoto užpildymui dar vienu biudžetininku dėl savo ir valdančiųjų politikų vaiduoklių gaudymo mero patarėjos dvarelyje… 🙂

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.