Viešintų ežere pažeidėjas sugavo 80 kilogramų kuojų

Aplinkos apsaugos departamento Utenos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai Anykščių rajono Viešintų ežere sulaikė asmenį, kuris žvejojo draudžiamais įrankiais.

Pareigūnai sulaikė pažeidėją, kuris matyt ruošėsi gerokai papuotauti, nes buvo sugavęs 2 lydekas, 7 karšius ir 80 kilogramų kuojų.

Pažeidėjas žvejojo iš valties draudžiamais ne mėgėjų žvejybos įrankiais – šešiais statomaisiais tinklais. Jam surašytas administracinio nusižengimo protokolas, paimta plastikinė valtis, tinklai, žuvys.

Neteisėtos žvejybos metu padaryta gamtai žala yra 2380 eurų. Asmeniui teks atlyginti žalą, gresia administracinė atsakomybė nuo 120 eurų iki 300 eurų.

APD informacija

13 komentarų

 1. galejo gi palaukt kol baigsis nerstas ir draudimas gaudyt , o dabar tokia bauda ir vel pirk tinklus, valti , dabar gal prades galvot ,butu uzteke zuvies kiek vienu uztraukimu tinklan pakliuva .

 2. norfoj ar bajoru zuvyje kur kas pigiau kainuoja ir zymiai skaniau.

 3. kad zvejai gaudo ne kiek suvalgo bet kiek bepanesa

 4. Ar tik ne Bocmanas siauteja.

 5. su sesiais tinklais tikrai ne sau pavalgyti…anksciau ne tik valty bet ir tramsporto priemone konfiskuodavo beroc….

 6. Ėsti reikia tai , ką nusiperki, ar užsiaugini. Šitoks gobšumas, tai kur dės? Ės ar parduos.?

 7. Viešintu ežere gamtosaugininkai turėtų apsigyventi min 5m🚩

 8. Čia ne dažniau poilsiauja

 9. Dar kad kariškius tipo žvejus vasara surinktumet galima būtų žvejoti

 10. Vos atleido Olgą Feščenko ( ji dar ir Vėbrienė) ir aplinkosauga pradėjo dirbti. Suprantamas fenomenas. Eiliniai inspektoriai tikisi premijų nuo pinigų, kurie lieka nuo vadovės algos. Primenu, kad kovą departamento vadovė uždirbo per 5 tūkst. eurų, o pernai gruodį su vienkartine išmoka jos pajamos galėjo siekti 8,8 tūkst. eurų. Ne veltui pareigūnų profsąjunga piktinosi tokia vadove ir jos požiūriu į eilinius darbuotojus.

 11. Musejaus ezere galetu dazniau tikrint,kaip tik i zvejyba taip uzkabinam tinklus.

 12. Mušėjaus ezere daznai tinklus uzkabini

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.