Vidurnakčio drama Anykščių centre (fotoreportažas)

Joninės kai kam baigėsi ne visai linksmybėmis. Neblaivios moters vairuojamas automobilis pridarė nuostolių. Birželio 24 dieną, apie 23.30 val., Anykščių centre pasigirdo smarkaus smūgio garsas, būdingas automobilių avarijai.

Tačiau gyventojai Vilniaus gatvėje pastebėjo tik vieną automobilį, folksvageną, ant kurio nesimatė avarijos žymių. Automobilis lėtai pasuko link J. Biliūno gatvės ir taip pat lėtai važiuodamas atsitrenkė į kelio ženklą prie prekybos centro „Maxima“, iš automobilio pasipylė aušinimo skystis. Automobilį vairavo vidutinio amžiaus moteris, kuri nesusižeidė, bet ir neatrodė stabiliai besilaikanti ant kojų.

Greitai atvažiavo apsaugos firmos automobilis, kuris sustojo prie knygyno „Pegasas“. Tada ir paaiškėjo, kad išgriauta apsauginė tvorelė prie prekybos centro (jos nesimatė, kadangi buvo neapšviestoje zonoje), o smūgio būta tokio stipraus, kad skriedamos plytelės sudaužė ir knygyno vitrinos stiklą, todėl suveikė signalizacija. Tiesa, vairuotoja teigė, kad ne ji trenkėsi į sienelę, atvykusiems policijos pareigūnams moteris dėstė, kad mašina jos neklausė, kai viduje „paleido smirduką“. Policijos pareigūnas bandė išklausti, kas tas „smirdukas“, bet taip ir nesuprato, ką vairuotoja turi omenyje. Sunkiai moteriai sekėsi pūsti į alkotesterį, pavyko gal tik iš ketvirto karto. „Rodo 1,9 promilės, ar tai daug?“, – sunerimo vairuotoja, o policininkas ją nusivedė į policijos automobilį.

Į įvykio vietą iškviestas „Pegaso“ knygyno direktorius Aidas Deveikis stebėjosi, kad plytelės išmušė tik vieną stiklą. „Man paskambino ir pasakė, kad automobiliu įvažiavo į knygyną neblaivi moteris, pamaniau, kad gal suklydo, nes įvažiuoti automobiliu į knygyną kaip ir nėra kaip, o pasirodo, kad vitriną išmušė krisdamos plytos“,- sakė A. Deveikis. Jis atkreipė dėmesį, kad ir pati sienelė sumūryta be jokios armatūros, kuri padėtų tokio autoįvykio atveju. ‘“Galima tik pasidžiaugti, kad tuo metu niekas pro šalį nėjo“, – sakė A.Deveikis. Jis kartu su darbuotojais sutvarkė sudužusį stiklą, nurinko plyteles ir aptvėrė „Stop“ juosta.

Automobilis iš Anykščių centro tralu buvo išgabentas apie 1.30 val.

4 komentarai

  1. Komunalininkas

    su datom 25 d siandien yra

  2. nereikia tiek smarkiai švęsti.

  3. Paperdė ir mašina NEBEKLAUSĖ :DDDDDDDDDDD

  4. Ko tik čia nenutinka, sakiau kaimynkai nelekt

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.