Veneta Veršulytė į klausimus neatsakinėjo – opozicija įžvelgė teisinį nihilizmą

Anykščių  rajono tarybos posėdyje buvo balsuojama dėl administracijos direktorės pavaduotojo. Šias pareigas užėmė liberalė Veneta Veršulytė.  Opozicija įžvelgė, kad procedūra – nepateisinamas teisinis nihilizmas.

Tiesa, pati procedūra buvo keistoka. V. Veršulytė nusišalino ir išėjo, buvo paskelbtas slaptas balsavimas, o po  balsavimo komisijos pirmininkė Ona Repečkienė perskaitė, kad balsai pasiskirstė taip: už – 14, prieš – 4, susilaikė – 3 tarybos nariai.

Tai nepatiko opozicijai, kuri įžvelgė V. Veršulytės nenorą atsakyti į klausimus. „Ankstesnėje taryboje mes niekada nebalsavom už valstybės tarnautoją jam neprisistačius ir neuždavus klausimų. Opozicija toliau nemato reikalo jos klausinėti, nes balsavimo rezultatai parodo, ar vengia žmogus atsakinėti į klausimus, ar nevengia. Aš manau, todėl tokie ir balsavimo rezultatai. Toks organizuotas posėdžio vedimas, skiriant tokiu būdu pavaduotoją – nepateisinamas teisinis nihilizmas“, – sakė K. Tubis.

„Anksčiau nebuvo, kad žmogus nusišalina ir išeina“, – teisinosi meras S. Obelevičius.  „Mes pastatom vežimą prieš arklį ir išeina garvežys. Aš matau, kad jūs negerbiat taip rinkėjų, opozicijos, tarybos narių“, – piktinosi K. Tubis.

„Balsavimo rezultatai geri, už direktorę balsavo 14 tarybos narių“, – atsakė S. Obelevičius.

Pasisakė ir pati V. Veršulytė, kuri kalbėjo, jog jai buvo gana sunku priimti pasiūlymą užimti šias pareigas, bet apsispręsti padėjo rinkėjų pasitikėjimas. „Pareigas atliksiu sąžiningai, kaip ir prieš 4 metus“, – pažadėjo V. Veršulytė.

Dirbti V. Veršulytė pradės nuo birželio 4 dienos.

Linas BITVINSKAS

19 komentarų

 1. Tubis dar nepasodintas? Jau atšauktas jo draudimas bendrauti ir būti šiam pastate?

 2. Tubis dar laisvėje.

 3. Tarybos narys privalo nusišalinti nuo klausimų, kurie kelia interesų konfliktą. Pati už save balsuoti ji negalėjo. O kad posėdžio pirmininkas nepakvietė prisistatyti ir nesuteikė laiko klausimams, kas atsakingas..?

 4. Žmogus, kuri sulaiko STT, kalba apie teisinį nihilizmą?

 5. …Matomai,protinga moteris,į durnus klausimus neatsakinėja.

 6. ji bijo tiesos ir klausimu ,tai kokia cia valdininke

 7. A kiek aragancijos oho. Tai bent valdininke

 8. …ale,kaip norėčiau pamatyti gyvą tą drąsuolį…spėju,jis bijo savo atvaizdo veidrodyje…

 9. Visi žinome, kad Tubis paėmė 1000 EUR. dėl statybų miesto senamiestyje. Visi žinome, kad pinigai atėjo iš konservatorių šeimos. Bet kas buvo su Anykščių Vandenimis ir gatvių remontu. Šilelio redakcija galėtų paaiškinti.

 10. ji nori tik valdininku algos o i klausimus ne jos darbas atsakyti ,o drug ka daugiau pasakis ,kad ir Tubis,kodel reikejo tada iseiti

 11. ką bobutė Repečkienė ten veikia??? Kai valdo koncervatoriai ir dar tokie….ko besitikėti?

 12. Imti kyšius komiteto naudai yra pateisinamas teisinis nihilizmas?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.