Varžybose Anykščiuose – šeši čempionai

Šeštadienį Anykščiuose vyko sunkiosios atletikos varžybos „Sporto centro taurė 2021“.

Mūsų miesto atstovai varžėsi su pajėgiais sportininkais iš Telšių, Degaičių, Panevėžio ir Vilniaus.

Anykštėnai sunkiaatlečiai pasirodė šauniai – šeši čempionų vardai tarp dešimties svorio kategorijų dalyvių.

Ant aukščiausio pakylos laiptelio lipo: Eitautas Mačiulis sv. kt. 55 kg (išrovė 64 kg, išstūmė 70 kg), Tomas Miškeliūnas sv.kt. 61 kg (82-100), Edvinas Baklanovas sv. kt. 73 kg (95-120), Gustas Pumputis sv. kt. 96 kg (65-85), Benjaminas Orlovas sv. kt. 102 kg (105-120), Matas Puodžiūnas sv. kt. 109 kg (115-136).

Antrąsias vietas užėmė: Lukas Vilutis sv. kt. 61 kg (45-60), Povilas Juodviršis sv. kt. 89 kg (70-85), Modestas Plekavičius sv.kt. +109 kg. (70-90).

Bronzos medaliai atiteko Faustui Anglickui sv.kt 89 kg (54-65 kg) ir Povilui Kalasauskui sv.kt. +109 kg (55-76).

Moterų grupėje čempione tapo Gintarė Bražaitė sv. kt. +70 kg (90-115). Ji tapo nugalėtoja ir pagal Sinklerio taškus, trečią vietą pagal šį rodiklį vyrų tarpe užėmė Edvinas Baklanovas.

Anykščių komanda tapo čempione, antra liko Vilniaus, trečia – Degaičių komanda.

Tai taip pat buvo ir Lietuvos suaugusių regiono varžybos. Po kelių dienų bus aišku, kas iš Anykščių sportininkų keliaus į Lietuvos sunkiosios atletikos čempionatą Telšiuose.