„Vardan Lietuvos“ frakcija pametė vieną narį?

Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ Anykščių skyriaus frakcija du kartus pasiskelbė, kad rajono taryboje turi 3 narius.

Štai kaip pristato partija savo atstovavimą taryboje:

Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ Anykščių sk. nariai Anykščių rajono savivaldybės taryboje:

👉 Dominykas Tutkus (Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ Anykščių sk. pirmininkas) – Kontrolės komiteto pirmininkas, Aplinkos apsaugos ir kaimo reikalų komiteto narys

👉 Antanas Baura (Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ Anykščių sk. pirmininko pavaduotojas) – Antikorupcijos komisijos pirmininkas, Socialinių reikalų ir sveikatos apsaugos komiteto narys

👉 Vygantas Šližys (Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ Anykščių sk. valdybos narys) – Etikos komisijos narys, Biudžeto ir ekonomikos komiteto narys

Klausimas, kur dingo buvusi kandidatė į merus ir į rinkimus vedusi „Vardan Lietuvos“ sąrašą Sonata Veršelienė iš partijos sąmonės?

NYKŠČIAI

12 komentarų

 1. Ko kimbate prie Sonatos? Ji nepartinė. Nepatiko, apsisuko ant kulniuko ir nuplaukė prie teistojo. Gal jai patinka nusikaltėliai, gal tokios pažiūros?

  • Ant kokio gi kulniuko? Gyvenime ant kablų nevaikščiojus….su šlepkom tik. Pardribs paskui nosim į š…… Nors jau ir taip iki kaklo po š braido.

 2. Svedasu Jadze

  gal visom nebeištenka Untana, tai Sanata pasrika kitų?

 3. Čia gal tik Antanui atrodo kad ji ne demokratų, Sonata balsuoja sveiko proto vedama, jei nereikia derinti savo sprendimų su socdemais, kaip Antanui ar Dominykui. Tiesa tokia kad už Sonatą balsavo daugiau rinkėjų nei už partiją, tai ko jie tikisi iš kitų rinkimų?

 4. Jeigu Sonata rado savyje drąsos ir valios atsišvartuoti nuo Bauros chebros, ji yra protinga moteris. Jai ne vieta išdavikų partijoje. Laiku susiprato ne su tais susidėjusi ir stengiasi ištaisyti klaidą.

 5. Cha cha cha ! :)

  Bauriniai tuoj ir Skvernelį pames… 🙂 🙂

 6. Skvernelio krachas!

  Sustiprėjo Anykščiuose valstiečių pozicija, išaugo jų populiarumas, o Skvernelininkai nei dabarties ir ateities neturi, žmonės jais nepasitiki.

 7. Šaunuolė Sonata. Suprato, kad nepakeliui su tais, kurie negerbia kitų tuo pačiu ir savęs. Ji ėjo rimtai dirbti o ne durniaus volioti, kas ne kas, o Baura pagarsėjęs Anykščių miesto „pažiba“.

  • Baura du kartus išrinktas į Seimą, todėl pažiba nereikia rašyti tarp kabučių.
   Nepakeliu, tai nepakeliu, bet jei kelias suka prie Tubio, tai jokios pagarbos rinkėjams ir sau pačiai.

   • ne politiškai

    kai patekti į praeitos valdžios sudėtį valstiečiams su Bauros vadovavimu tai buvo pakeliui, o kai dėl partijos valdyboje atsirado intersų konfliktas kaip LDK laikais tarp kunigaiščių, gimaičių tai sugalvojo po sparnu palysti ir toliau tą patį ant liežuvio vartyti be jokių asmeninių atsakomybių.
    Vardan naudos ta partija, o ne „vardan Lietuvos“

 8. Na proginė partija niekuomet neturės sėkmės.

 9. Politinė prostitutė – politikas, dažnai keičiantis savo pažiūras ir narystę partijose. Sonata kolkas puikiai atstovauja toki terminą 😉

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.