Valdžia desperacijoje – apsimestinis patriotizmas nepadeda

Rusijai pradėjus karą Ukrainoje, Lietuvos valdžia visas savo pastangas nukreipė į karingos retorikos demonstravimą, parodomąsias keliones į Ukrainą ir didžiųjų Europos šalių politikos menkinimą. Ar tokie ir tik tokie valdžios veiksmai naudingi Lietuvos gyventojams?

Akivaizdu, kad tai nenaudos nei Lietuvai, nei Ukrainai neduoda. Reali ir vertinga pagalba Ukrainai mėgsta tylą, nes Rusija seka visą informaciją apie karinės ar kitokios pagalbos teikimą bei stengiasi naikinti visus tokios pagalbos tiekimo kanalus ir sutelkimo bazes Ukrainoje. Daug ką Rusija, pasigavusi iš viešosios erdvės panaudoja savo propagandai.

Daug ir bereikalinga kalbant, ką daro ir Lietuvos dabartinė valdžia, sukuria situacijas, kada didžiųjų Europos Sąjungos valstybių vadovai priverčiami gaišti laiką teisinimuisi dėl įvairių kaltinimų, vietoj to, kad būtų rūpinamasi karinės ir kitos pagalbos teikimu Ukrainai.

O tuo tarpu, mūsiškiai, negalėdami nieko per daug patys pasiūlyti, viešai interpretuoja kitų valstybių vadovų elgesį, tokiu būdu pildami žibalą į kitų valstybių tarpusavio santykius. Akivaizdu, jog mūsų valdžia dabar bando susikrauti politinį kapitalą, kaip didžiausi Europos „patriotai“, užmiršdami Lietuvos žmones ir jų problemas. Tą kapitalą jie kaupia Lietuvos žmonių sąskaita ir tik Lietuvoje, nes puikiai žino, kad karo tema jiems tampa tramplinu į augančius reitingus ir puikia priedanga bei sąlyga nieko nedaryti. Jokia infliacija, kylančios kainos, didėjantis skurdas negali priversti valdžios sugrįžti į žemę, kuriai jie išrinkti tarnauti.

Karas Ukrainoje leido valdžiai pridengti visišką negebėjimą spręsti problemas Lietuvos ekonomikoje, sveikatos apsaugoje, švietime, socialinėje apsaugoje, viskame už ką jie ir yra realiai atsakingi. Suprantu, jog dabartinės Lietuvos valdžia yra neįgali rūpintis Lietuvos vidaus problemomis, todėl visi, kas jai jas primena, yra bandomi vadinti prorusiškais, nepatriotiškais. Juk versti priešais visus yra be galo patogu ir daug geriau, nei aiškintis, kodėl jie yra tokie buki ir abejingi Lietuvos žmonių atžvilgiu.

Tai, kas įvyko Seime, po bandymo išgelbėti žemės ūkio ministrą nuo interpeliacijos, tik parodo kokiomis formomis pasireiškia esamos valdžios arogancija ir bejėgiškumas. Šnekėjimas apie išankstinius Seimo rinkimus tėra bandymas tuščiais pareiškimais didinti reitingus. Nei liberali valdžia, nei ją remiantys suliberalėję socialdemokratai, bei Sauliaus Skvernelio demokratai „Vardan Lietuvos“ išankstinių rinkimų nenori. Tai S. Skvernelis ir V. Blinkevičiūtė patvirtino savo paskutiniuose interviu. Priežastis suprantama, be valstiečių jokia nauja dabartinio Seimo dauguma neįmanoma, o vertybiškai valstiečiai su liberaliomis valdžios ir opozicijos partijomis sunkiai sutaria. Tai rodo ir dabartinė situacija Seime, kada S. Skvernelis advokatauja valdžiai sakydamas, jog tik valstiečiai reikalauja į Seimo darbotvarkę nebetraukti klausimų dėl narkotikų dekriminalizavimo, civilinės sąjungos ar Vytauto Landsbergio pripažinimo šalies vadovu. Priežastys, dėl ko protestuoja opozicija, skiriasi savo esme.

Socialdemokratams ir S. Skvernelio partijai reikia dėmesio ir silpnos valdžios, kuri kartu su jais priiminėja liberalius įstatymus. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga daro viską, kad būtų sustabdytas liberalių politinių jėgų bandymas Lietuvą paversti narkotikų, alkoholio ir pseudo vertybių šalimi. Nelengvas uždavinys, kada tenka kovoti ne tik su liberalia valdžia, liberalia opozicijos dalimi, bet pajausti liberalios valstybinės ir privačios žiniasklaidos blokadą, pasireiškiančią tik valdžios bei ją palaikančios opozicijos veiklos atspindėjimu. Pastebėkite, kiek dažnai interneto portaluose skelbiami straipsniai ar laidos su valdžios, socialdemokratų ar „Vardan Lietuvos“ atstovais ir kiek su tradicinėms vertybėms atstovaujančiais politikais.

Nesiskundžiame, nes tai tikrai nepasikeis, mes dirbame prie alternatyvių sklaidos kanalų sukūrimo, kurie atspindėtų ne tik liberalių politikų nuomonę. Neseniai startavo Opozicija.TV, kuri Youtube kanale padės pasiekti įvairios nuomonės pageidaujančius žmones. Mes tikrai nedingome, neužtilome, mums rūpi valstybė ir žmonės. Junkitės prie mūsų Facebook paskyrų, žiūrėkite Youtube socialiniame tinkle Opozicijos televiziją ir turėsite galimybę situaciją vertinti ne tik liberalų skleidžiamos informacijos apimtyje.

Prenumeruokite mūsų kanalą, kuris pildosi turiniu ir naujomis laidomis: https://www.youtube.com/channel/UC7g4WhARqSEaqgyxVgaup2g

Ramūnas KARBAUSKIS

13 komentarų

 1. O koks čia Kabauskis

  • Šeimos žmogus. Jis Gretą palaikė už jos išsilavinimą, politinė patirtį ir diplomatiją. Visokie nešeimos žmonės bandė šmeižti gerbiamą Karbauskį. Bet nuo tobulo Dievo kūrinio, kokiu yra Karbauskis ir Paksas visas šmeižtas nubėga nesudrėkindami net Gretos.

  • ar čia tas, kuris prie Kauno marių apsitvėrė a la dvarelį nuo tautiečių ir pasižadėjo asteroidus stebėti ?

 2. Anonimui
  NEANONIMINIS

  • lauksma informacijos per jo tubio ekraną, sėdėdami prie viskupo paminklo ir tyliai galvodami kaip čia padarius kad nenumirus kol sugrįš šitas mesijas žalių kryžių nešdamas.

 3. Kaip visada Ramūnėlis diriguoja iš savos varpinės ir viskuom yra nepatenkintas.

 4. Ką šeimininkai okupantai sako tą ir daro ,teritorijos klaunai

 5. APSIMESTINIS PATRIOTIZMAS. Taikliai pasakyta. Apsimetinėjome prie sovietų – apsimetinėjame ir dabar. Anykščių rajone komunistai apsimetinėja konservatoriais ir naglai riogso valdžioje. Ir t.t., ir pan. Teisus Karbauskis. O valstybės ekonomika žlunga…

 6. Nusimeskime kaukes PONAI !!!

  Patriotizmo savoka labai aiskiai apibrezta paciu Lietuviu Wikipedijoje. Nematau ka joje nei ka pridurti, nei ka atimti:

  Patriotizmas (iš lot. patria = tėvynė) – reiškinys, kai gerbiama, ginama ir mylima bei kartais aukštinama sava šalis ar regionas, tauta, kalba, kultūra. Patriotizmu nelaikomas toks savo šalies aukštinimas, kai žeminamos kitos tautos ar jų tėvynės, tuomet tai laikytina šovinizmu. Patriotizmo apraiškos išryškėja kylant tautiniams, teritoriniams konfliktams, ginant savo kraštą ir valstybę. Tokiose situacijose puolančio priešo sutapatinimas su visa jo tauta virsta nacionalizmu.

 7. Karbauskis legalizuojasi kaip galimas Putino agentas

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.