Vagys išnešė marinuotus burokėlius

Apiplėštas prekybinis kioskelis, kuris stovi netoli Kavarsko. Vagys buvo ne tik ištroškę, nes išnešė sultis, bet matyt, ruošiasi ir šaltibarščių pasigaminti, nes pasiėmė ir marinuotus burokėlius. Savininkai prašo visuomenės pagalbos.

„Mieli kavarskiečiai, šią naktį buvo išplėštas prekybinis kioskelis, esantis šalia Kavarsko. Greičiausiai plėšikai buvo ištroškę ir alkani, nes išnešė sulčių butelius, becukres vaisių juosteles, marinuotus burokėlius, pomidorų padažus, įvairius džemus. Visi produktai yra paženklinti „Grigaliūnų ūkis“ prekiniu ženklu. Taip pat buvo išplėšta kasa. Policija apie įvykį informuota. Jeigu savo bendruomenėje pastebėsite asmenų, kurie turi aukščiau išvardintų prekių, vartoja patys, duoda dovanų, bando realizuoti ar turi neįprastai daug pinigų, prašau informuokite mus tel. 8 678 53835, asmenine žinute arba praneškite policijai“, – prašo pagalbos savininkai.

3 komentarai

  1. Matyt šaltibarščių balių organizuos…

  2. Butumėt neviesine gal tada ir suciupe nusikaltelius , dabar tai pamirskit .

  3. aplamai,o patys savininkai nesirupino to kiosko saugumu,jokiu kameru ir signalizacijos manau ten nebuvo,langai be jokiu saugos žaliuziu,o tai labai traukia vagi.plius paviesinta,kaip atpazinti ju pavogta produkcija,tai vagys kažin ar ja platins,o ir greiciausiai cia pacanu darbas….

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.