Utenos apskrityje per 58 tūkst. gyventojų deklaravo pajamas

Panevėžio apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – AVMI) informuoja, kad pasibaigus pajamų deklaravimui, kuris šiais metais vyko išskirtinai nuotoliniu būdu,  nuo metų pradžios Utenos apskrityje beveik 58,5 tūkst. gyventojų pateikė pajamų mokesčio deklaracijas. Taip pat 4,5 tūkst. gyventojų deklaravo turimą turtą, o beveik 20 tūkst. gyventojų skyrė dalį sumokėto GPM paramai.

Šiemet, kaip niekada anksti, buvo pradėtos grąžinti GPM permokos. Utenos apskrityje iš viso 44 tūkst. gyventojų turės būti sugrąžinta 10,1 mln. eurų. Iki šios dienos permokas (5,3 mln. eurų) jau gavo daugiau kaip pusė teisingai deklaracijas pateikusių gyventojų. Paskutinė diena grąžinti permokoms – liepos 31-oji.

Taip pat 7,7 tūkst. gyventojų deklaravo 5,8 mln. eurų mokėtiną GPM sumą.

Už 2020 m. pajamas turėjo deklaruoti 6,7 tūkst. individualią veiklą vykdančių Utenos apskrities gyventojų, iš kurių 86 proc. šią pareigą atliko laiku. Dėl užimamų pareigų turto deklaracijas turėjo pateikti 6,6 tūkst. valstybės tarnautojų ir jų šeimos narių, tačiau laiku tai padarė 4,5 tūkst. gyventojų.

Rita Skavičienė, Panevėžio apskrities valstybinė mokesčių inspekcija

Vienas komentaras

  1. Kaip man deklaruoti ,jei neturiu elektr bankininkyste???

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.