Ukrainą parėmė 9 lovomis

Savivaldybė informuoja, kad liepos 20 dieną Anykščiuose lankėsi Lietuvos Respublikos ambasados Ukrainoje Garbės konsulas Ternopilio srityje Yaroslav Viznyak.

Vizito metu Anykščių rajono savivaldybės merui Sigučiui Obelevičiui ir Anykščių ligoninės direktoriui Daliui Vaiginui buvo pristatyta situacija ir paramos reikalingumas Ukrainai. Y. Viznyak iniciatyva ir bendradarbiaujant su Lietuvos savivaldybėmis renkama humanitarinė pagalba. Vadovų sprendimu iš Anykščių ligoninės skiriamos 9 funkcinės-elektrinės lovos.

Anykščių savivaldybės informacija

23 komentarai

 1. Cekava Zosė

  Labai įdomu kaip laikinasis direktorius tapo ligoninės direktoriumi ir be rajono tarybos pritarimo dalina įstaigos turtą. Paprastai net nebetinkamas naudoti turtas nurašomas ar parduodamas tik savivaldybės tarybai pritarus. Ar čia nuo šiol politinei sprendimai aukščiau už teisinius ir rajone kas kaip nori taip lėšas ir turtą naudoja?

  • Tiesiog...liūdna

   Tai čia gi Uabas, ir vodovauja vaiginis, žinai gi Zosike pažįsti jį, pensionas jau, nebeadekvatis, nebežino kaip iš darbo išeit, kad jauniems užleist vietu…

   • na tai dėl šito mūsų ligoninės Senelio rezidencijos valdovo tai galima būtų suprasti, bet kas merą šį kartą apgavo? Moterų kurios tokį sprendimą būtų pasiūlusios šitoje trijulėje nėra. Ar ir čia bus rasta kalta kaip visada kuri nors moteris iš valdžios tarnautojų, kuri nepaiškino merui kaip sprendimus priimdamas turi patvirtinti.

  • Ponia Cekava, kodėl taip mažai? Kodėl tik 9 lovos tepadovanotos? Uždarytame Vaikų skyriuje kiek nereikalingų lovų? O nebeveikiančiame Akušeriniame su visa gimdyklos įranga? Va pilną furą ir pakrautume… Ukraina apsidžiaugtų. Juozą komandiruokite kad nuvežtų ir prakalbą pasakytų.

   • 9-magiškas skaičius, o ponas daktaras, vadovaujantis ligoninei magiškai iš laikinai einančio pareigas tapo tiesiog ligoninės direktoriumi ir būdamas prezidentu taip nusprendė. Jo sprendimui paglal koalicijos sutartį pritarė rajono meras ir be ne kurio Juozo sutikimo. Kas per daug, tas nebeteikia malonumo. Taškas.

 2. Is kokiu seneliu namu sie is krasto stovintis seneliukai.o savyvaldybes ir ligonines palikti bei pro kur GEDA TURISTINIAM KRASTUI

 3. Geriau būtų ukrainiečius parėmę kadrais – išsiųstų ligoninės direktorių ir merą pakelti Ukrainos, ot tai būtų nauda

  • Pritariu, reikėjo griūt vadams į tas lovas, dar viršinykę almą ( Didžiąja raide rašyti ranka nekyla) pasiimt ir varyt po velnių.

 4. Ligoninėje gali būti neapskaitytų lovų. 1994 metais iš Vokietijos parvežiau 100 funkcinių lovų ir tiek pat čiužinių – jas man padovanojo Germersheimo ligoninė. Na atsiklausti manęs Vaiginui, suprantama, nereikia.

  • chi-chi-chi

   Mielas, Juozai R., verta Tamstai prisiminti, kad jau nebesate ligoninės stebėtojų tarybos narys, o ką į rajono vykdomąjį atvežėte niekur nėra dokumentais užfiksuota. Gal visai nelovas, o nurašytas atliekas iš Vokietijos atvežiai, kurias dabar prisimenį kaip vokiškos meilės reikalus užu Lietuvos sienų.

  • Ponas Juozai, kaip buvęs stebėtojų tarybos narys gal galite pakomentuoti kokie savivaldybės įstaigoje veiksmai teisniai ir protokoliniai turėjo sekti, kad būtų patvirtintas sprendimas dėl labdaros ir paramos suteikimo įstaigos turtu.
   Koks čia “žaidimas“ sužaistas prieš spaudos atstovus, dalyvaujant užsienio šalies ambasadoriui?

 5. siūlau suguldyti į tas lovas vadus valdančios koalicijos ir savivaldybės administraciją ir viską padovanoti Ukrainai negrįžtamai. Mes paplosim. Bus sunku po to, bet juk reikia Ukrainai padėti.

 6. butu grazu su lovom padovanot ir direktoriu , cia laikinas , o ten butu jau pastovus …..

  • skaityk savivaldybės pranešimą-„Vizito metu Anykščių rajono savivaldybės merui Sigučiui Obelevičiui ir Anykščių ligoninės direktoriui Daliui Vaiginui buvo pristatyta situacija ir paramos reikalingumas Ukrainai.“
   Jau direktorius !!! Neskleisk netiesos.

 7. Kam ta lignonė reikalinga ? Mere ir Ligonines direktoriau jai skaitysite komentarą manau suprasite. Vaikui pasidarė bloga ir pradėjo skaudėti apendicitą, atvažiavome į priimajį ir ten mus priime slaugytoja, palaikė mus 15min nes spėju nežinojo ką daryti išėjus ir ieškoti atsakymo, vaikas verkė, mėlinavo iš sakusmo, po 15 min atėjo slaugė ir sakė, mes jums nieko negalim padėti važiuokit į Panevėžį ir išleido, nei davusi vaistų nei ko ar su greitają išveže patys. Bevažiuojant iki troškūnų sugedo mašina, vaikui dar labiau prasidėjo skausmai, verkė, išsikvietėm ačiū dievui draugus kurie padėjo ir nuvažiavus rado apendicitą, ačiū dievui, kad neplyšes, bet jai būtų kas nors blogai, aš su mielu noru direktoriaus duris bučiau užpaišes ŽUDIKAS ! Tai gerbiamas mere ir direktoriau gal jus truputi galvokite, kad žmonės miršta nuo rimtesnių dalykų, o ne nuo jūsų kvarco balos varlių.

 8. Tikslu 100% Stasio

  Nesuprantama kaip diedukas nepaleidźia direktoriaus kėdes .Didybes manijos liga ,noras vadovauti ? Tik gaila ,kad ligonine virsta slaugos pastatu .Kur planines ,ekstrines operacijos ? Buvo sena ligonine ,vyko darbas ,nors ir maža buvo bet viskas tilpo ,o babar ,turim didelę ligoninę bet kartu ir balaganą..

  • Viskas čia gerai. Rajono daugumos gyventojų amžius yra pecijinis. Pencininkai nėra politikų išsilaikymo valdžioje prioritetas. Nėra pensiniko-nėra problemos. Čia visi savi žino ką daro ir ligoninėje ir už jos sienų. Gyventojai patys turi būti supratingi ir rinktis paslaugas ten, kur geriau.

 9. Kai prisireikia, artimus žmonės guldau į Utenos ligoninę. Čia nenori.

 10. Nelaimė absoliuti

  Kokia kančia l.e.p. direktoriaus veide. Gal kad lovų gaila. arba pinigų mažai turi.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.