Ugniagesiai padėjo ligoniams

Rugpjūčio 11 dieną ugniagesiai gelbėtojai padėjo medikams išnešti ligonius

Pirmąjį ligonį ugniagesiai išnešė ir įkėlė į greitosios pagalbos automobilį apie 11:25 val. Svėdasų J. Tumo-Vaižganto gatvėje. O antrajam pagalba suteikta apie 17:21 val. Anykščių J. Biliūno gatvėje. Atvykę ugniagesiai ligonį išnešė ir įkėlė į medikų automobilį.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *