TVIC’o laukia neeilinis auditas

Meras Kęstutis Tubis, pasibaigus rajono tarybos posėdžiui, tarybos narius informavo apie tai, ką žada daryti.

Meras informavo, kad  VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centre bus atliekamas neeilinis auditas. „Dėl susidariusios padėties ir asmens pranešimo. Jis ilgas, asmens, dėl asmens duomenų apsaugos, neišduosiu“, – sakė K.Tubis.

Jis taip pat pranešė, kad buvusi direktorė Renata Gudonienė buvo atsakinga už visą įstaigos materialinį turtą. „Ji buvo materialiai atsakinga už turtą, tačiau išeidama jo neperdavė niekam. Turtas neperduotas iki šios dienos“, – pranešė K. Tubis.

Priminsime, kad  Anykščių turizmo ir verslo informacijos centro 2022 metų finansinių ataskaitų rinkinyje nurodoma, kad ankstesnių metų deficitas – 312 158 eurai, o praėjusių metų deficitas – 71 506 eurai.

NYKŠČIAI

7 komentarai

 1. Ten ne audita ,o FNTT,kartu ir finansininke.

 2. Aciu mere,reik ja sodint,pirma karta issisuko,gal dabar nepavuks.

 3. Kaip suprasti pavadinimą „TVIC, o laukia neeilinis auditas“?

 4. pagaliau…obelaite ir ziogeli,laukite to paties…

 5. Kaip visada daug triukšmo ir bus didelis PŠŠŠ .

 6. Dainius padės, sigutis užtars, kęstutis pabars

 7. Nusimeskime kaukes PONAI !!!
  As sunkiai isivaizduoju ka gali duoti auditas…………
  As jums pvz pateiksiu iliuzine vagystes shema neturedamas jokios patirties ir net nezinodamas kaip tai daroma. Bet ir tai paaiskinkite kaip prie tokios schemos gali prisikabinti auditas….

  1 Pvz Yra valstybine istaiga. Pastoviai rengiami konkursai viesiesiems uzsakymams ir ES projektams vykdyti. Tarkime konkursa laimi „savi“ , jokiu telefoniniu susitarimu, jokiu skambuciu, visos diskusijos isjungus telefonus ir dar i dezutes idejus ir gilyn i miskeli nuejus…
  Rangovas atlieka darbus 2-3 kart didesnemis kainomis nei rinkos. Sios vietos tiksliai nezinau kaip isvedami lauk is apyvartos grinieji pinigai, bet toliau jie kokiu tai buchalterio meistriskumu isvedami ir uz jos perkama kokia tai saugi kripto valiuta. Tam kad saugiai be pinigu perdavimo fakto, juos isdalinti kam kiek priklauso schemoje dalyvavusiems zmonems. Jau sioje vietoje visi galai nutruksta, nes toliau kiekvienas pinigus legalizuoja nepriklausomai nuo komandos nariu. Tarkime per savo patikimo zmogaus viesaja maitinimo istaiga ir juos ikaisant i apyvarta.

  Viskas, jus man paaiskinkit gal as ko nesuprantu, kaip jus prisikabinsit prie tokios schemos. Pas vagis su buchalterija bus viskas ciki ciki.
  Centas i centa. Jie tai jau pasistengs… Tik as paprastai juos atpazistu pagal projekcijas. Kaip taisykle jie vagimis laiko pasalpininkus. Pastoviai juos deda i suns dienas kaip valstybes kenkejus, mat jie valstybe veltedziai melzia… Arba sie zmones jauciasi super patriotais, butinai kieme plevesuos dangu remianti istorine veliava…. Bet ka jus pas juos rasite su auditu.

  O ten saziningai zmogus dirbantis, neturintis auksciau minetos palaikymo komandos, pas ji ir klaidu bus. Ir galu nesueinanciu. Ir ziurek metiniam balanse „baronka“ nesigauna….,

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.