Tuktukas pasiruošęs pasakoti istorijas (video)

Vaikai, kokia puiki žinia! Pagaliau Tuktukas atkeliavo ir nuotykiai prasideda! Anykščių ir Airijoje gyvenantiems lietuvių vaikams Tuktukas jau nuo vasaros vidurio ir laiškus rašė, ir mįsles įminti  kvietė, ir net savo dainą mums sudainavęs atsiuntė, ir štai galiausiai po ilgų klajojimų Tuktukas atvyko. Jis turi paruošęs gausybę įdomių pasakojimų, istorijų ir nuotykių, kuriuos su nekantrumu nori papasakoti jums, vaikai!

Štai pirmojoje serijoje Airijos vaikams Tuktukas, nusileidęs medžio kamienu ir pasiekęs Žemę, iš karto susipažįsta su uodu Žyžiumi, kuris tampa Tuktuko geriausiu draugu. Klausiate, iš kur Tuktukas atkeliavo? Pasirodo, pasigavęs lietuviškąjį palydovą, Tuktukas kurį laiką skraidė aplink Žemę ir stebėjo žvaigždes ir mėnulį.

Iš aukštai jis matė ir jus, vaikai, ir Drakoniuką, ir panelę Madmozel, ir Puntuko akmenį, tik vat uodo Žyžiaus niekur nematė.

Dar Tuktukas papasakos, kuo jo kepurė tokia ypatinga, kokios ten paslaptys gyvena ir kaip gimsta visos jo pasakos. Padėjo Tuktukui Dublino mažasis lietuvių teatras.   

Agnė VALUNGEVIČIENĖ

Asociacija „Aukštaitijos komunikacijos projektai“
Lietuvių informacijos ir kultūros sklaidos bendruomenė Airijoje

Projektą remia Lietuvos kultūros taryba

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.