Trys paros – 25 nauji susirgimo atvejai

Naujausia informacija apie COVID-19 atvejus Anykščių rajone.

   Remiantis Lietuvos statistikos departamento duomenimis per laikotarpį nuo 2021-04-30 iki 2021-05-02 Anykščių rajone nustatyti 25 nauji COVID-19 ligos atvejai.

   Statistinių (sumuojami asmenys, per pastarąsias 28 dienas gavę teigiamą diagnostinį SARS-CoV-2 tyrimo atsakymą) sergančiųjų šiuo metu 158.

   Epidemiologų atliktų tyrimų rezultatai pateikiami koronavirusinės infekcijos (COVID-19) protrūkių – du ir daugiau tarpusavyje susijusių ligos atvejų laiko ir vietos požiūriu žemėlapyje.

Fiksuojami protrūkiai:

 • Svėdasų senelių globos namai,
 • UAB „Lyksna“,
 • VšĮ Anykščių rajono savivaldybės ligoninė,
 • UAB „Baldjoda“,
 • Anykščių rajono savivaldybės administracija,
 • UAB Kurklių karjeras.

14 komentarų

 1. Tai kad Anyksciuos tiek zminii tuoj nebus ,juokdariai

 2. Yra melas., didelis melas ir statstika

 3. Jei žmogus suslogavo, tuoj ir corona nustatė.Tokia dabar ir realybė.Anksčiau būtų sinusitas, peršalimo ligos o dabar viso siaubas.

 4. Uźtenka mus gąsdinti ! Jei nusičiaudėjo,nusikosejo jau korona ? Man pasakykit kaip gydo šitą virusą ? Ar tik vakcina svarbiausia ,o kur gydymas ? Ar tik aspirinas ?

 5. Kai kuriuose miestuose , girdejau per televizija, savaitgali zada pradeti skiepyti asmenis nuo 35 metu. Saunuoliai, nebijo nutolti nuo vyriausybes direktyvu. O pas mus rajone bailiu kompanija, kol Simonyte pirstu nepamos, tol toliau nuobodziai ikalbines senukus eiti skiepytis, mat pasiskiepijusiu seneliu procentas gerins rajono rodiklius. Argi nesuprantant, kad reikia paskiepyti kuo daugiau zmoniu, kad virusas neplistu, o ne eikvoti jegas ikalbinejimams glusu, kad eitu skiepytis. Nenori skiepytis, jei butu mano valia, tai jiems ir susirgus medicinines pagalbos neteikciau, tegul kreipiasi i antivakserius, jie ,, pagelbes“. Gal savivaldybei reiktu nebijoti imtis asmenines atsakomybes uz anykstenu sveikata ir viruso suvaldyma? Kol kas tik matome bailiu kiskiuku buri, drebanciu del savo kedes.

 6. Džiugu matyti, kad žmonės nesutinka naudoti nepatikrintus, expermentinius skiepus ant savo kūno. Užsienyje nerekomenduojama naudoti šio expermentinio skiepo žmonėms, kurie planuoja turėti vaikų.

 7. Tadai, o aš girdėjau,kad paskiepyti gimdys dvynukus . Tiki mano paistalais ?Aš Tavo ne. Mes turime rinktis kuo tikėti ,mokslininkais ar tokiais ,,Tadais,, Su pagarba.

 8. Serga 158, pusė jų tikriausiai mirs. jei mirtų visi, tai nebebūtų kam ligos platinti.

 9. Nusipezėjai taip kaip niekas kitas .. sakai paskiepyti (Jie) pagimdys dvynukus .nu cia geras ….tai gal paskiepytos (jos ) gimdys. Susimąstyk ka kalbi.

 10. tai kad karantine zmones o vaiksto po turgu.kas juos suseks

 11. Pandemijos valdymas Anykščiuose labai nekoks. Vakcinacijoms patalpas galėtų parinkti erdvesnes, kad nereikėtų stumdytis

 12. Karona baisi

  Ačiū dievui, kad tik suslogavo ir tik tokie pozymiai… Pazystu kelius kuriem is cia paminetu darboveciu tikrai nera isgeriju taip kad žmonės karona baisi ypač jei sergi sunkiai☹️

 13. Jei susirgsiu ,noriu źinoti kaip būsiu gydomas ? Nuo gripo buvo ,aišku ,o nuo koronos koks gydymas ? Gal kas žino ? Jei liga yra tai ir gydymas turi būt ,ar klystu ??!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.