Troškūnų mieste vietoje bibliotekos – parduotuvė

Dar neteko girdėti, kad bibliotekos patalpose įsikurtų parduotuvė. Tačiau, pasirodo, šiais laikais įmanoma viskas. Socialiniuose tinkluose radome tokią informaciją, kuri šį faktą patvirtina.

Džiaugiamės galėdami Jums pristatyti naują parduotuvę TROŠKŪNUOSE, Vilniaus g. 4, Anykščių r.! Renovavus buvusios bibliotekos patalpas ir pritaikius jas prekybinei veiklai pirkėjams siūlome platų šviežios mėsos, daržovių, vaisių, pieno, žuvies, mėsos gaminių, bakalėjos, konditerijos, gėrimų ir kitų prekių asortimentą.

Ačiū mūsų Utenos prekybos komandai, kurios dėka galime Jus nudžiuginti šiais pokyčiais. Taip pat dėkojame, kad pas mus perkate ir kviečiame apsilankyti!

ATIDARYMO PROGA JŪSŲ LAUKS YPATINGOS AKCIJOS IR SIURPRIZAI!

11 komentarų

 1. Svedasu Jadze

  Kogi tin dyvytis, kad buvusios bibliotekos vietoj krautuvį atidarė? Nugi ne buvusioj šarvojimo salėj.
  Galatų ir Svedasys kavinį vietaj buvusią paštą seniūnija atidaryt. Mįsliu išsilaikytų jak už patalpų nuomų ir apkūrenimų neplaštų nuo kavines tai būt ir darbo vietas ir žmanėm iš bibliotikas ar iš kūltūras centrą spektakliaus užeit ir pabendraut pre kavas ar arbotas blaiviai draugėj su susiedais.

 2. kultūra prekybai pralaimėjo

 3. Šiuolaikiška

  O savininkai tai neprisistato. Ko gi taip kuklinasi? Nežinome kam reikia dėkoti, kad vietoj kultūros „skaitysim“ kefyrą ir kai ką stipresnio.

 4. Tuoj „Akropolį“ Troškūnuose atidarys! 🙂

 5. Klaidinantis pavadinimas

  Biblioteka Troškūnuose niekur nedingo,- prieš kelis metus iš minimo pastato persikėlė į kitas patalpas. Stovėjo tuščias namas, labai šaunu, kad parduotuvė jį įsigijo, pritaikė savo reikmėm. Rašantieji, jei jau nurodo buvusią ankstesnę pastato paskirtį, klaidindami nežinančius, galėjo tuomet surašyt visą jo istoriją nuo pat pastatymo 🙂

 6. Iš kaimo

  Žiogelis jau pradėjo įgyvendinti pažadus, panaikinti kaimuose bibliotekas ir kultūros namus.

  • Kaimieti tu kaimieti, turėk gėdos skleisti tubinę propogandą

   Troškūnuose yra biblioteka ir du dirbantys joje, o vietoj nugyventos senos bibliotekos pastatyta nauja parduotuvė

 7. ir oro uosta padarys troškunai trumbatiškis

 8. o pirkėjus gal atsiveš iš didmieščių

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.