Tomas Tomilinas: „Ir homoseksualas gali būti nešvankus“

Užpraeitą savaitę buvęs Seimo narys Ligitas Kernagis pasidalino savo dukros ir jos klasiokės patirtimi anglų kalbai skirtoje vasaros stovykloje, kuri įsikūrusi Anykščių rajone, Juškonių kaime. Tuo tarpu Seimo narys Tomas Tomilinas, partija  „Vardan Lietuvos“, sako, jog jo patirtis visai kitokia.

„Galiu pasakyti, kad į šią stovyklą vežiau savo vaikus, ir ne vieną kartą. Taip pat ir mano draugai vežė. Mano patirtis gera, nusiskundimų vaikai neišsakė. O kas dėl L. Kernagio minimo vadovo elgesio, tai supraskim, kad ir lietuviai  Norvegijoje mašinas vagia, bet tai nereiškia, kad visi lietuviai vagys. Taip pat turime suprasti, kad ir homoseksualas gali būti vulgarus ar nešvankus. Bet tai nereiškia, kad jie visi tokie. Toleranciją dar yra kur Lietuvoje plėtoti“, – „Nykščiams“ sakė T. Tomilinas.

Seimo narys kalbėjo, kad būtent Juškonių stovyklai dėkingas už tai, kad užima vaikus, kad yra sąlyginai nebrangi. „O anglų kalba ten kaip bonusas, nes pagrindinis dalykas – užimtumas“, – sakė T. Tomilinas. Paklaustas, ką mano, kad tos stovyklos vadovui 19 metų, ar užtenka jam kompetencijos, ar bet kas gali stovyklas rengti vaikams, Seimo narys kalbėjo, kad negyvename valstybėje, kur viskas griežtai reglamentuota. „Jei ten dirbtų tik specialistai, tai ir kaina stovyklos būtų kita. Pakartosiu, kad pagrindinis dalykas – vaikų užimtumas. Iš savo vaikų, tą patį sako ir mano draugai, jokių skundų nesu girdėjęs, o ta istorija man atrodo išpūsta iki dramblio dydžio“, – sakė T. Tomilinas ir ragino visuomenę būti labiau tolerantiška.

Priminsiu, kad L. Kernagis savo 13-metę dukrą savaitei išleido į vasaros stovyklą šalia Anykščių, prie Mūšėjaus ežero. Ją, pasak L. Kernagio, organizavo vilniečiai, o ir atsiliepimai buvo geri – nemaža dalis jaunimo ten vyko jau ne pirmą kartą. „Pasiėmus mergaites pradėjome klausinėti jų įspūdžius apie stovyklą. „Į kokią homoseksualų kompaniją mus čia atvežėt?“ – drėbtelėjo dukters klasiokė. Klausimas pribloškė, sakom – pasakokit. Pasirodo, kad iš septynių vadovų keturi buvo homoseksualūs. Gėjai ar lesbietės. Paklausus mergaičių, iš kur jos tai žino, jos atsakė, jog visa stovykla tai žinojo. Vienas iš vadovų, 19-metis vaikinas, vis atslinkdavo į mergaičių palapinę ir klausė: „Jūs pora ar ne? Ar žinot, kad mergaitė su mergaite yra žymiai geriau, nei su berniuku?“ – situaciją nupasakojo L. Kernagis.

Tuo tarpu stovyklos vadovė Aurelija Paunksnė Ignotė savo ,,Facebook“ paskyroje išsakė, kad „Taip, mūsų kolektyve yra „netradicinės“ orientacijos darbuotojų. Ne todėl, kad mes jų ieškom ir primokam bonusus, kad liktų, o todėl, kad jie jaučia, kur saugu, kur pirštais nebado, kur vertina už darbą, o ne klyną.“

Šią stovyklą organizuoja vilniečiai, preliminariomis žiniomis, kontingentas ten irgi susirenka iš didmiesčių, Anykščių rajono ir Utenos apskrities rajonų vaikai joje nestovyklauja.

Linas Bitvinskas

15 komentarų

 1. Gerai kad is Anyksciu nera ten vaiku , o ir Anyksciuose nesigirdejo kad butu netradicines orientacijos zmoniu , netgi butu idomu paziuret ar jie savo elgesiu ar apranga issiskiria kuo nors.

  • Jūs paklauskite to paties politiko ar jis dėl partijos ir politikos populiarumo nėra bandęs netradicinių santykių. Dabar viskas, kas netradicinio yra naujovė ir skatinama pažinti. Taigi ir jūs, mieloji, galite paieškoti netradicinių būdų patirti tai, ko gal nepatyrėte. Svarbu tolerancija.

  • Gaidžiai savo plunksnomis niekuo nesiskiria

   Tik vieni lipa ant vištų, kiti ant gaidžių… !

  • yra dar blogiau

   Už tai Anykščiuose yra pedofilijos gerbėjų. Pati girdėjau, kai sakė, kad jam patinka Putino veikla.

   • Nu kva kva kva...

    Va va, vėl tas pats propagandierius, kuris žino tik du žodžius : Putinas ir pedofilija. Kitokio žodyno jo praplautos smegenys suvirškinti nebepajėgios.

  • Va .matot,parazita,o kitas tai Jovaisa ,kieno pinigais jie ta stovykla atidare,rackeviciua pareme,Labai gaila,kad Skvernelis,toki bruda priieme i savo kompanija,daug prarado

 2. Akivaizdu, kaip Tomilinas savo vaikus auklėja. Nuo mažumės skatina mylėti homoseksualus ir pasakoja kaip tai normalu, tai jie ir nesiskundžia. Bet eilinio, sveiko proto nepraradusio lietuvio auklėjimas kitoks. Tai toli gražu ne „dramblys iš musės“. Tas vaikinas už vaikų tvirkinimą turėtų atsakomybės sulaukti, o šitas beždžionių raupų propaguotojas bėdos nemato. Bjauru. Tuoj ir pedofilus seimo narys ims ginti.

 3. Iskypeliu draugas, politinis lavonas?

 4. ko nnoret is politines prostitutes

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.