Ties Vikonimis eismo įvykyje apgadinti automobiliai

Liepos 12 dieną, kiek po 14 valandos, avarija apsunkino eismą kelyje Anykščiai-Panevėžys.

Du automobiliai pateko į eismo įvykį ties sankryža į Vikonių kaimą, ties saugos salele. Iš šalutinio kelio suko moters vairuojamas folksvagenas, o į jo galą atsitrenkė „Seat” automobilis.

Po smūgio seatas kirto kitą eismo juostą ir įsirėžė į atitvarus, dalis atitvarų atramų buvo nulaužta. Į įvykio vietą buvo atvykusios dvi ugniagesių gelbėtojų automašinos, įvykio metu išsiskleidė saugos pagalvės automobiliuose, pirminiais duomenimis, niekas nenukentėjo. Moteris sakė atvykusi į netoli Vikonių vykusį festivalį ir važiavo į Radviliškį. Eismo įvykyje stipriau nukentėjo „Seat” automobilis, kuriam išlūžo ratas, sumaitotas priekis. Bet ir folksvagenas toliau važiuoti negalėjo, reikėjo evakuatoriaus pagalbos.

Įvykio vietoje, kol automobiliai buvo išgabenti budėjo policijos ekipažas.

7 Komentarai

  1. Ten negali parkuotis debile!!! Teises kartu su mašina atkeliavo??

    jei esatė graži mergaitė tai:
    Aš esu Raimondas iš Tauragės
    47 metai
    patrauklus
    rašykite man į telefoną +37460386158

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *