Liepos 12 dieną, kiek po 14 valandos, avarija apsunkino eismą kelyje Anykščiai-Panevėžys.
Du automobiliai pateko į eismo įvykį ties sankryža į Vikonių kaimą, ties saugos salele. Iš šalutinio kelio suko moters vairuojamas folksvagenas, o į jo galą atsitrenkė „Seat” automobilis.
Po smūgio seatas kirto kitą eismo juostą ir įsirėžė į atitvarus, dalis atitvarų atramų buvo nulaužta. Į įvykio vietą buvo atvykusios dvi ugniagesių gelbėtojų automašinos, įvykio metu išsiskleidė saugos pagalvės automobiliuose, pirminiais duomenimis, niekas nenukentėjo. Moteris sakė atvykusi į netoli Vikonių vykusį festivalį ir važiavo į Radviliškį. Eismo įvykyje stipriau nukentėjo „Seat” automobilis, kuriam išlūžo ratas, sumaitotas priekis. Bet ir folksvagenas toliau važiuoti negalėjo, reikėjo evakuatoriaus pagalbos.
Įvykio vietoje, kol automobiliai buvo išgabenti budėjo policijos ekipažas.






























Wow koks fainas vyriokas su juodais džinsais
Tas vyriokas ne ten pasistatė mašina, aš pasipiktines
Tai kodėl viduryje gatvės parkuojasi?
Kaži ar vairuotojai skiepyti buvo?
Rašo, kad sužeistų nėra, bet matau ranka aprišta? 🤔
Ten negali parkuotis debile!!! Teises kartu su mašina atkeliavo??
jei esatė graži mergaitė tai:
Aš esu Raimondas iš Tauragės
47 metai
patrauklus
rašykite man į telefoną +37460386158
Taurageje tokiu trenktu neteko matyti.