Tapkime mozaikos dalimi

Sausio mėnesį Anykščių kultūros centras pristatė fotografijų iniciatyvą mūsų krašto ir miesto gyventojams „Mes esame kartu“, suburiančia viso pasaulio anykštėnus. Labai daug mūsų surinktų nuotraukų šiuolaikinių technologijų pagalba yra jungiamos į vieną didelį atvaizdą – mozaiką.

Pirmoji mozaika visuomenei buvo pristatyta vasario 16-ąją dieną Kultūros centro koncertų salės prieigose. Rezultatas, tiesą sakant, pranoko mūsų lūkesčius. Kaip skelbia pati iniciatyva, mozaikos turi būti trys. Antroji bus sukomponuota ir pristatyta Motinos dienos proga.

Šiomis nuotraukų mozaikomis norime įprasminti: pirmąja sukurta ir eksponuojama – mūsų valstybių laisvę ir jos atkūrimą, antrąja – meilę Motinoms, trečiąja įprasminsime protėvių istorinį palikimą.

Kiekvieną mozaiką sudaro daugiau nei 3000 skirtingų fotografijų. Kiekviena iš fotografijų yra komponuojama pagal spalvas, atspalvius, šviesumą ir tamsumą į pasirinktą didelį atvaizdą. Rezultatas – didžiulė mozaika. Pirmajai mozaikai nuotraukas atsiuntė apie pusė šimto anykštėnų, bet žinant, kad mūsų krašte gyvena daug daugiau gyventojų,  norime ir laukiame daug didesnio gyventojų aktyvumo. Smagu save išvysti didelėje Anykščių vienybės mozaikoje.

Tad kviečiame ir prašome pasidalinti savo turimomis nuotraukomis iš asmeninio archyvo arba darytomis šiomis dienomis, kurių tema yra „Žmogus Anykščių mieste, krašte, gamtoje, laisvalaikyje arba portrete“. Vienas asmuo gali atsiųsti neribotą kiekį fotografijų el. paštu julius.jakubenas@anyksciukc.lt arba atnešti jas gyvai į kultūros centrą. Daugiau informacijos apie iniciatyvą rasite Anykščių kultūros centro internetiniame puslapyje  anyksciukc.lt  arba Facebook paskyroje. Nuotraukas galima siųsti nuolat iki birželio 30 dienos.

Visas mozaikas išvysite Kultūros centre ir ateinančios Miesto šventės metu.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.