ŠVĘSKITE TĖČIO DIENĄ LABIRINTŲ PARKE SU SIMONU URBONU!

Tėčio diena artėja, ir Labirintų parkas kviečia visus tėčius su šeimomis prisijungti prie šventės jau ketvirtą kartą! Ši unikali šventė Jau tapo mūsų parko tradicija, o šiais metais pažadame dar daugiau pramogų, iššūkių ir nepamirštamų akimirkų.

Kada? Birželio 2 d.

Kur? Labirintų parkas

Šventę ves ne kas kitas, o garsiausias Lietuvos tėtis ir Tėčio dienos ambasadorius – Simonas Urbonas! Jis pasiruošęs įkvėpti visus tėčius dalyvauti įvairiausiose rungtyse ir linksmintis kartu su šeimomis.

RENGINIO PROGRAMA

12:00 – Šventės pradžia: Užduočių pristatymas ir tėčių mankšta su Simonu Urbonu. Pasiruoškite judėti, šypsotis ir gerai praleisti laiką!

12:30 – 13:30 – Užduočių laikas: Tėčiai galės išbandyti savo jėgas ir sugebėjimus įvairiose rungtyse. Jūsų laukia smagios ir įdomios užduotys, kurios tapo šios šventės vizitine kortele.

13:30 – Viktorina su Simonu: Laikas parodyti savo žinias ir sumanumą! Dalyvaukite viktorinoje ir laimėkite šaunių prizų.

13:50 – Apdovanojimai ir Super Tėčio 2024 paskelbimas: Kuris tėtis šiais metais taps Super Tėčiu? Ateikite ir sužinokite, galbūt tai būsite jūs!

14:00 – 16:00 – Burbulų Dėdės šou. Šventę vainikuos spalvingas ir interaktyvus pasirodymas, kuris pritrauks tiek mažus, tiek didelius. Burbulų Dėdė pažada daug linksmybių ir nepamirštamų akimirkų!

Visos šios pramogos yra įskaičiuotos į įprastą bilieto kainą, todėl nepraleiskite progos praleisti nuostabią dieną su šeima ir švęsti Tėčio dieną Labirintų parke. Atvykite, praleiskite laiką aktyviai ir įsimintinai kartu su Simonu Urbonu ir Burbulų Dėde.

Labirintų parkas – tai vieta, kur šypsenos, juokas ir nuotykiai niekada nesibaigia! Nepamirškite pasiimti geros nuotaikos ir dalyvauti šioje ypatingoje šventėje.

Iki susitikimo Labirintų parke, kur kiekvienas tėtis yra herojus

ŠVENTĖS RĖMĖJAI

PAGRINDINIS ŠVENTĖS RĖMĖJAS IR PRIZŲ STEIGĖJAS:

Gudrutis – daugiau nei laikrodis, geriau nei telefonas.

Šventės metu kiekvienos rungties nugalėtojui Gudrutis dovanoja po SUPER G laikrodį. Be to, kiekvienai šeimai, atvykusiai švęsti Tėčio dienos į Labirintų pramogų parką, Gudrutis suteikia po 20 Eur nuolaidą. Tai puiki proga ne tik linksmai praleisti laiką, bet ir pasinaudoti naudingu pasiūlymu!

PRIZUS STEGIA:

VšĮ Sveikatos oazė, Bangenis – baseino ir pirčių kompleksas

Vilartas – žirginio sporto klubas įsikūręs Anykščių raj., Niūronių kaime.

Zala arms – viskas medžioklės malonumui ir gyvenimo stiliui.

Arčiau gamtos – baidarių nuoma, sodybos nuoma, nakvynė namelyje, kuris yra danielių apsuptyje.

Toks kitoks miestelis – taip kitaip pastatyti trys namai: apverstas namas, pasviręs namas ir vienintelis Lietuvoje apsisukantis namas.

Dainuvos nuotykių slėnis – laipynių parkas, kuriame yra 6 skirtingos trasos, skrydis lynu virš šventosios upės ir big swing atrakcionas.

Anykštietiškos vandens pramogos – Vandens pramogos kateriu: vandens slidės, wakeboard, pripučiami vandens atrakcionai, skrydis parašiutu-parasailing, irklentės, paplūdimio tinklinis.

„Nykščio namai & SPA“ – gražiausioje gamtos apsuptyje įsikūręs viešbutis, kuriame ramybę ir atokvėpį nuo miesto šurmulio atras visa šeima. Pramogos vaikams ir suaugusiems, poilsis porai ar savaitgalis su šeima Anykščiuose taps dar įsimintinesnis, stebint nubudusią gamtą legendomis apipinto Anykščių šilelio prieglobstyje.

Anykščių Turizmo ir verslo informacijos centras

Anykščių menų centras

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.