Svėdasuose Vaikų gynimo dieną minėjo virš šimto dalyvių

Birželio 1-ąją paminėjome kaip reikiant – Svėdasų kultūros centro kiemelyje bibliotekininkės ir socialinės darbuotojos suorganizavo šventę Vaikų gynimo dienai paminėti: buvo atvežtas pripučiamas batutas, gaminama cukraus vata, kepinami spragėsiai, pučiami burbulai, vyko piešimo kreidelėmis ant grindinio konkursas.

Trys gražiausių piešinių autoriai buvo apdovanoti prizais – mergaitės Klėja, Viltė ir Urtė gavo po pliušinį meškiną. Linksmybėms įpusėjus, visi vaišinosi gardžiu naminiu „Napaleono“ tortu. Nuo 13 iki 17 val. šventiniame kiemelyje būriavosi tėvai su vaikais, aidėjo krykštavimai ir net kepinanti saulė neatbaidė nuo pramogų. Mūsų galėjo būti gerokai virš šimto.

Šventėme su vaikais, džiaugėmės pirma vasaros diena, atėjo popietę paskutinį skambutį atšventę abiturientai. Šventė nebūtų įvykusi be paramos, prisidėjo A. Gavenavičiaus, A. Puolienės ir A. Korsakienės įmonės, Raimonda ir Gediminas Rapkevičiai, tortą iškepė Asta Baniūnienė, elektrą tiekė Svėdasų kultūros skyrius, talkino iš gimnazijos atėję savanoriai, kitais reikalais rūpinosi Svėdasų seniūnija. Dėkojame visiems – rėmusiems, atvykusiems, savanoriavusiems.

Svėdasų bibliotekos informacija ir nuotraukos

3 komentarai

  1. nesveikų, cukraus produktų vartojimo skatinimas …

  2. Galėjo organizatoriai pasikonsultuoti su savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro specialistais dėl vaišių asortimento. Savivaldybės biudžetinės įstaigos turėtų laikytis vieningos ugdymo kultūros ir požiūrio į sveikatai nekenksmingų produktų vartojimo populiarinimą, o ne kažkokią sovietinės mados kultūrą kišti, kad visi ir taip jau nebesveiki vaikai augantys būtų priklausomi nuo socialinių paslaugų tarnybų dėl jų vėliasnio neįgalumo, kurio priežastis iš vaikystės įprotis mėgautis cukrumi ir kt. nesveikais produktais.

  3. Svedasu Jadze

    Ale vis kū tik kas gera dara Svedasys taj vis neuntinka kai kam. Toke švinte vaikam buva graži ale kaj kam vis blagai. Rašyneja nesamanis visokias. Taj kam rajkia iš visa ait takian švinten, jejgu tejp če vyskas blagai.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.