Susirūpino, kad lėšų jaunimui mažiau

Rajono tarybos narys, konservatorius Šarūnas Grigonis peržvelgė patvirtintą rajono biudžetą ir susirūpino, kad mažėja finansavimas jaunimui. Apie tai jis parašė savo profilyje.

„Taryba patvirtino Anykščių r. savivaldybės 2024 m. biudžetą. Jis siekia beveik 50 mln. eurų.

Buvau nustebintas, kad šiais metais mobilaus darbo su jaunimu paslaugai administracija projekte numatė tik 5 000 Eur ir vos 2 jaunimo darbuotojų apsilankymus seniūnijose per savaitę. Praėjusiais metais šiai paslaugai skirta suma buvo beveik trigubai didesnė, todėl pasiūliau padidinti mobilaus darbo su jaunimu lėšas iki 16 000 Eur ir nustatyti, kad kiekvieną savaitę būtų aplankomos 5 seniūnijos.

Tai nedidelis pokytis bendrame biudžete, bet didelė parama mažiau galimybių turinčiam jaunimui seniūnijose.

Labiausiai pastarąsias kelias savaites pasigedau savivaldybės Jaunimo reikalų koordinatorės Ingos Beresnevičiūtės pozicijos bei noro išsaugoti jaunimo sričių finansavimą. Ar mažesnis atskirų programų biudžetas yra daug patogesnis?“, – klausia Š.Grigonis.

7 komentarai

 1. Griovimo darbai visoje Lietuvoje
  Griovikai.lt – paslaugos tiems, kurie nenori arba negali patys atlikti būtinų griovimo darbų ir ieško patikimų, profesionalių bei patyrusių meistrų, suteikusių šimtus griovimo paslaugų visoje Lietuvoje.

  Mes nesame naujokai šioje srityje, todėl žinome, kad griovimo darbai gali būti reikalingi įvairiose situacijose – tiek norint atnaujinti ar išplėsti patalpas, erdves bei teritorijas, tiek susidūrus su būtinybe dėl neteisėtos statybos, pastato fizinio ar moralinio nusidėvėjimo, žemės sklypo paruošimo kitoms paskirtims, ekonominių ar socialinių pokyčių bei daugelio kitų priežasčių.

  Kadangi priežasčių yra daug, griovimo darbai turėtų būti pasirenkami atsižvelgiant į konkrečias kategorijas – paprastų objektų griovimas rankiniu būdu, kapitalinių konstrukcijų griovimas arba griovimo darbai naudojant specialiąją techniką. Pasirinkę mūsų paslaugas, galėsite rasti, kuri iš jų geriausiai atitinka jūsų poreikius.

  Griovimas rankiniu būdu
  Tai – profesionalūs griovėjai, skirti nesudėtingiems ir paprastiems griovimo darbams. Rankinis griovimas apima įvairių rūšių griovimo darbus: medinių ir betoninių grindų, gipsinių, medinių ir mūrinių pertvarų griovimą, stogų, langų, durų ir kitų konstrukcijų demontavimą bei įvairių paviršių (plytelių, tinko, tapetų, grindų dangų ir kt.) šalinimą. Visus griovimo darbus atliekame kruopščiai ir nuo pradžios iki galo, taip pat pasirūpiname statybinės atliekos šalinimu – patys išvežame statybinį laužą.
  griovimo darbai klaipedoje

 2. jei tarybos narys atsisakytu algos tarybos nario…jau iseitu nemaza suma…o jei dar prisidetu jo kolegos…jaunimas net nezinotu kas su tais pinigais daryt 🙂

 3. Taigi taigi

  Klubas finansuojamas, gavo 22 tukst. Tai kokie čia dar papildomi skyriai?

 4. O lia lia ! :)

  O prezervatyvai tai pabrango… 🙂

 5. nesusipratimas

  Tarybos nariui prisireikė lėšų į kaimą nuvykti,o kas ten laukia Jūsų,jie gyvena savo gyvenimus ir susikuria pagal poreikius. Vis vien nieko nesukuriate nei mieste,nei kaime tik kalbos. Algos turėtų užtekti ir į Vilnių, ir į kaimą.

 6. Autobusai veža nemokamai. Kokių dar pinigų reikia seniūnijų lankymui?

 7. Griovikai.eu

  Šarūno Grigonio iškeltas klausimas apie mažėjantį finansavimą jaunimo sritims Anykščių r. savivaldybėje rodo, kaip svarbu yra ne tik skirstyti biudžetą, bet ir atsižvelgti į visuomenės narių, ypač jaunimo, poreikius. Šioje diskusijoje matyti ne tik biudžeto skaičiai, bet ir vertybinė orientacija – ar mūsų bendruomenėje jaunimas laikomas svarbiu?
  Griovikai.eu – aukštos kvalifikacijos griovimo specialistais, kurie yra visapusiškai įgudę ir turi ilgametę patirtį griovimo sektoriuje. Grigonio pastangos padidinti finansavimą jaunimui atrodo kaip teisingas žingsnis į ateities investavimą. Taip pat verčia susimąstyti apie tai, kiek svarbu yra kiekvieno iš mūsų indėlis formuojant savivaldybės politiką ir prioritetus. Galų gale, Griovikai.eu – tai apie mūsų bendruomenės ateitį ir tai, kokią visuomenę norime kurti.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.