Su šūkiu „Jaunas, bet ne pėsčias“ rajono Tarybos narys kandidatuoja į Seimą

Savo socalinėje paskyroje rauniausias rajono Tarybos narys Dominykas Puzinas, į Tarybą išrinktas pagal Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų sąrašą, paskelbė apie apsisprendimą kandidatuoti į Seimą. Publikuojame jo prisistaymą.

„Šį spalį vyksiančiuose rinkimuose būsiu Jūsų kandidatas į Seimą Deltuvos šiaurinėje apygardoje. Nuo Vidiškių iki Viešintų, nuo Debeikių iki Velžio – mano tikslas yra užtikrinti, kad kiekvienas mūsų krašto miestų, miestelių ir kaimų gyventojas jaustųsi svarbus ir atstovaujamas.

Būdamas tikru anykštėnu ir aktyviu bendruomenės nariu, visada siekiau padėti kitiems. COVID-19 pandemijos metu koordinavau Gynybos paramos fondo veiklą, teikiau humanitarinę pagalbą, šiuo metu esu policijos rėmėjas. Atlikdamas pareigas Anykščių rajono Taryboje ir kandidatuoju vadovaudamasis šia fraze: Neklausk, ką tau gali duoti valstybė, klausk, ką tu gali duoti jai.

Mano prioritetai yra aiškūs ir ambicingi: aktyvesnė regioninė politika, narkotikų pandemijos sustabdymas ir geresnės sąlygos mūsų statutiniams pareigūnams. Su pilna rinkimų programa ir savo idėjomis dar supažindinsiu, tačiau jau dabar kviečiu Jus prisijungti prie šios kelionės. Kartu galime įnešti daugiau jaunatviškos jėgos ir pasiekti didelius pokyčius mūsų Lietuvoje!

Jaunas, bet ne pėsčias!“

Dominykas Puzinas

9 komentarai

 1. Pries iseinant,sutvarkyk architekturos skyriu,tada uz tave balsuos daug rinkeju.

 2. Seime reikia dirbti įstatymų, atitinkančių vykdančiosios valdžios galimybes leidyboje, valstybės biudžeto svarstyme ir priėmime ir kt. atsakingų klausimų nagrinėjime. Kokia jaunuolio darbinė patirtis, koks išsilavinimas. Ar tik didelės ambicijos ir noras būti dėmesio centre? Tai ne rajono taryboje susirūpinusio jaunuolio veidu sėdėti ir karts nuo karto save įgarsinti dėl dėmesio, o ne dėl rajono tarybos nario darbo parodymo.

 3. Pastabus anykštėnas

  Tai gal pirmiau atlikt tarnybą, jeigu esi tinkamas Tėvynės ir jos visuomenės gynimui, o įstatymų leidyba ir rūpesčiu dėl tarnaujančių pareigūnų darbo sąlygų gerinimo ir kitų valstybės valdymo klausimų sprendimu lai užsiima žmonės ne tik patys sau patinkantys bet ir dirbantys dėl valstybės ir pilietinės visuomenės poreikių tenkinimo valstybėje.

 4. Deja,jaunas ir dar labai pėsčias.Eik patarnausi kariuomenėj,vat tada gal ir busi beveik nepėsčias.

 5. Galvojau, kad dėl linksmumo. Bet kai sužinojau, kad Pravilionį deleguoja, tai supratau, kad Domyniko šansai dideli.

 6. tiesiai,šviesiai

  ponaiti Domynikai, galėjai pasistengti,kad Tavo gyvenamasis rajonas turėtų nors mažą parduotuvėlę,o dabar iš mūsų nesitikėk balsų.

 7. Ne pats jis ten eina,

  jį stumia partija, jai reikia tokių, kurie balsuotų taip, kaip reikia.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.