Stirnų saugotis reikia ir prie miesto

Gegužės 8 dieną 11 valandą prie Anykščių miesto įvyko avarija.

Visai netoli Anykščių miesto ribos, Vėjališkio kaimo teritorijoje, kelyje Panevėžio link, ant kelio iššokusi stirna apgadino automobilį.

Stirnos nesulaikė net tai, kad čia yra įrengti kelio atitvatai, saugantys dviratininkų taką. Netikėtai iš miškelio iššokusi stirna peršoko atitvarus, atsidūrė priešais automobilių koloną, metėsi į kitą eismo juostą ir trenkėsi į atvažiuojantį automobilį. Automobilis neturėjo jokios galimybės išvengti susidūrimo. Smūgis gyvūną aukštai išmetė į orą. Persivertusi ore stirna žlegtelėjo ant važiuojamosios kelio dalies. Apgadintas automobilio priekis, gyvūnas žuvo.

NYKŠČIAI

7 komentarai

  1. Akivaizdu, nors ir neįtikėtina.

    Ėjo stirna pirkti agurkų…

  2. Ir paciam mieste teko susidurt su stirna

  3. Vairuotojas cia kaltas , leke kaip akis isdeges , jeigu butu vaziaves normaliu greiciu butu sustabdes ir gyvunelis butu sveikas,

  4. Jurate, gal vaikštai tik peščiomis,Lietuvoje nažmoniškai daug stirnų.Pavasario vakarais nebeimanoma važiuoti,turėtu susirupinti gamtos apsaugos ministras,medžiotojai.

  5. Jei uždrausta miške ir parkuose pjauti nulūžusias šakas, tai reikia uždrausti važinėti automobiliais

  6. nykščiai, gerbdami skaitytojų jautrumą, neturėtų tap “vaizdingai“ aprašinėti gyvūno žūties, neįspėdami antraštėje apie kraupius siužetus.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.