Spalį – tik savaitgaliniai lankytojai

Anykščių turizmo ir informacijos centro (TIC) direktorė Vilanda Reikalienė pripažįsta, kad rudenį tapo aišku, jog rajone – jau gerokai per daug maitinimo įstaigų. Dauguma jų jau beveik nebeturi ką veikti.
Tokio svečių antplūdžio, koks buvo pernai rugpjūčio – spalio mėnesiais, rajone nebėra. Tačiau palyginus visus – 2015-tus ir 2016-tus metus – rezultatai labai panašūs.
„Džiugu, kad šiais metais atsirado naujų maitinimo įstaigų ir, kad jų nebetrūksta. Tačiau tos, kurios atsidarė sezonui jau įpusėjus, galėjo likti ir nusivylusios. Poreikio tokio jau nebebuvo. Keliautojų skaičiumi rugpjūčio – rugsėjo mėnesiai buvo prastesni nei pernai, tačiau turime įstaigų, kurias tenkino tokie srautai ir jie ten buvo net didesni. Nuo spalio pas mus atvyksta daugiausiai mokinių grupės. Tačiau bendrai paėmus, akivaizdu, jog lankytojų nemažėja, o be to, vis dar turime pasiūlyti kažką naujo“, – sakė V. Reikalienė.
Tarp šviežiausių šio sezono naujienų TIC-o vadovė paminėjo didžiulę pramoginio traukinuko sėkmę, atsinaujinusi Labirintų parką bei išpopuliarėjusį „Cosmos Paukščių taką".
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.