Sos atrakinimas, ką išbandyti laukiant šaltkalvio?

Namų saugumas yra labai svarbus daugeliui namų savininkų, bet kaip yra atvirkštinėje situacijoje, kai negalite patekti į savo namus? Nei vienas nesame apsaugoti nuo šios nelaimės, tačiau turime reaguoti tinkamai ir šaltu protu. Taip nutinka ir tik pačiu nepatogiausiu metu – pavyzdžiui, kai lyja arba kai labai skauda galvą, o vaikas, kurį ką tik paėmėte iš mokyklos, dabar turi eiti į vonios kambarį. Laimei, yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad tos durys būtų atrakintos laiku (net jei jūsų raktas dingęs). Šiuos dalykus galite išbandyti belaukdami profesionalios pagalbos, „Ozo serviso” meistrai greitai pasirodys ir padės išspręsti susiklosčiusią situaciją. Kokie yra pasirinkimai, kuriuos reikia išbandyti, jei negalite įeiti į namus?

Paskambinkite kitam namų ūkio nariui

Jei jūsų vyras, žmona, vaikai, kambariokas ir kt. nėra užrakinti kartu su jumis, tikėtina, kad jie turi raktą. Tai yra paprasčiausias sprendimas, kurį visi tikisi, kad pavyks išspręsti prieš imdamiesi ekstremalesnių priemonių. Suraskite draugą ar šeimos narį ir panaudokite atsarginį raktą. Ar prisiminėte atgauti raktą iš asmens, kuris rūpinosi jūsų kate ir kambariniais augalais, kai paskutinį kartą išvykote atostogų? Jei ne, nusiųskite jiems SOS žinutę. Jei jie nėra užsiėmę laistydami kažkieno augalus, jie tikriausiai mielai bėgs padėti jums atrakinti duris.

Būstas, kuriame gyvenate yra ne jūsų? Paskambinkite šeimininkui

Nuomojatės būstą ar gyvenate bute? Jei taip, jums pasisekė. Jūsų nuomotojas arba buto valdytojas tikrai turi raktą nuo jūsų vietos. Jei laikas yra labai svarbus (arba tiesiog nenorite blaškytis), pats tinkamiausias ir greičiausias pasirinkimas yra skambinti profesionalams, kurie iš pirmo karto atrakins visas duris. Šaltkalvis gali atrakinti jūsų duris per kelias minutes ir tai padaryti nepadarydamas nereikalingos žalos jūsų durims. Nežinote, kur kreiptis dėl šaltkalvio paslaugų? Žmonių, kuriais pasitikite, rekomendacijos yra geriausios. Taip pat belaukdami patikrinkite, ar atidarytas langas arba galinės durys. Nors niekada neturėtumėte palikti neužrakintų durų ir langų, kai išeinate iš namų ( durys ir langai yra įprastas įsilaužėlių įėjimo taškas ), jei esate užrakintas, niekada neskauda patikrinti. Jei tai pavyksta, puiku. Tik grįžę į vidų būtinai patikrinkite namą, kad įsitikintumėte, jog nieko netrūksta (o kitą kartą prieš išeidami patikrinkite, ar langai ir durys atidaryti ar uždaryti).

Ar verta įsilaužti į savo namus? Ko neverta daryti?

Tai tikrai turėtų būti paskutinė išeitis – įsilaužimas gali atrodyti eskiziškai kiekvienam pro šalį einančiam, kuris jūsų nepažįsta. Tačiau jei negalite susekti rakto ir nerandate šaltkalvio, tai gali būti geriausias pasirinkimas. Tai, kaip tai padarysite, priklausys nuo užrakto tipo ir turimos durų rankenos tipo, bet jei turite kreditinę kortelę (ar net kai kuriuos smeigtukus), tai įmanoma. Dabar, kai žinote, ką turėtumėte daryti, jei esate užrakintas namuose, verta sužinoti ir apie dalykus, kurių neturėtumėte daryti. Visų pirma, nemeskite akmens pro langą ir nespardykite durų. Galite susižaloti ir tikrai turėsite sumokėti remonto sąskaitą (geriau tiesiog sumokėti šaltkalviui). Be to, neskambinkite pagalbos numeriu, jei esate užrakintas namuose (nebent užraktas yra susijęs su realia avarija, pvz., gaisru) – policija ir (arba) ugniagesių tarnyba jūsų negelbės. Galiausiai, jei pastebėjote, kad atidarytas langas viršutiniame aukšte, nebandykite prie jo patekti kopėčiomis ar lipdami ant stogo. Galite susižeisti. Geriau tiesiog būkite kantrūs ir laukite, kol atvyks kažkas, turintis raktą (arba profesinius įgūdžius).

Užsak. Nr. 2646

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.