Sonata Veršelienė per du kalnus nelips

Ketvirtadienį Anykščių rajono taryboje įtrauktas klausimas dėl mero pavaduotojo. Realiausia kandidate į šį postą buvo įvardijama demokratai „Vardan Lietuvos“ sąrašo rinkimuose lyderė ir buvusi kandidatė į merus Sonata Veršelienė.

S. Veršelienė sako, kad buvo susitikusi keletą kartų su meru Kęstučiu Tubiu. Ji teigia, kad daug galvojo dėl K. Tubio pasiūlymo užimti vicemero postą. „Perlipau per save, įvertinau, ko ėjau į rinkimus. Išties ėjau dirbti rajonui, todėl atsivėrus galimybei vykau pas partijos pirmininką Saulių Skvernelį konsultuotis, kas yra normalu. Jis nebuvo nei prieš, nei už, pažiūrėjo adekvačiai, tačiau patarė nuspręsti vietoje su rajono skyriumi. Deja, partijos skyrius pasisakė prieš. Realiai suvokiu, kad eidama į šias pareigas stabdyčiau rajono darbus, nes tektų perlipti dar du kalnus, partijos ir tarybos, pasipriešinimą, todėl kol kas nuo tokio žingsnio  susilaikysiu“, – sakė S. Veršelienė.

Tiesa, tarybos narė mano, kad nepalaikydamas jos kandidatūros ir atsisakydamas prisiimti atsakomybę rajono valdyme demokratų „Vardan Lietuvos“ partijos skyrius pasuko susinaikinimo keliu. S. Veršelienė stebisi, kad partijos skyrius negyvena savarankiško gyvenimo, o daugiau sprendžia ir elgiasi taip, kaip patogiau socialdemokratams, kurie bus konkurentai „Vardan Lietuvos“ būsimuose Seimo rinkimuose.

S.Veršelienė apie sprendimą neužimti vicemero posto pranešė K.Tubiui.  „Jis labai žmogiškai pažiūrėjo, mūsų santykiai išlieka dalykiški ir žmogiški“, – sakė S.Veršelienė. Beje, ji sakė, kad neprisidės prie aklo blokavimo ir trukdymo darbui. „Jei matysiu, kad tai yra naudinga rajonui ir jei sprendimai bus racionalūs, aš mero ir jo komandos siūlymus palaikysiu“,- sakė S.Veršelienė.

Linas Bitvinskas

17 komentarų

 1. Pigus politikavimas. Išsidavė, kad galvoja ne apie nesuteptą sąžinę, o apie Seimo rinkimus.

 2. Partija rodo, kad jai dzin žmonės, svarbu tik savo tikslai.

  • taigi žmonės tik tie kas partija, o kiti arba yra avys, veršeliai, vištos arba vilkai, lokiai, šeškai ir lapės :). Ar čia naujiena kam, turinčiam savo galvą su smegenimis?

  • Jei Skvernelis būtų rimtas žmogus, būtų tiesiai šviesiai pasakęs, kad partijai svarbu išlaikyti veidą ir nesusidėti su teistais.

 3. Kažkas svaidėsi išdavystėms, o kai kas paimė ir išdavė.

 4. Eiti į vieną komandą su teistu už korupciją, didesnis nuostolis partijai, nei nepateikti ataskaitos už benzino čekiukus.

 5. Kvailai elgiasi Sonata bėgdama nuo atsakomybės. Ji nepartinė, jai turi būti dzin į partijos senienas, kurie smirda naftalinu ir pučia vieną dūdą su konservatoriais ir socialdemokratais. Tuos 4 metus padirbusi vicemere, ji su gausia patirtimi galėtų drąsiau siekti mero posto. Reikia suprasti, jog 4 partijų koalicijos tikslas nėra atstovauti gyventojų interesų.

  • Nereikia, Juozuk, čia su savo smuikeliu groti! Visi žino už kieno pinigus į rajono tarybą atėjo ponia ir ant kieno rinkėjų kėdės sėdi. Taigi, yra surišta Antanėlio kaip avytė kirpimui 🙂

 6. va kaip.......

  manau,kad nei į seimą,nei ateityje į merus jokių šansų nematyti.,kam kalbėti,kad nori dirbti žmonėms tai eikite ir pasirodykite darbais.. Visi žiūri tik savęs. ir klauso kitų nuomonės.

 7. Partija Vardan Lietuvos į Seimą nepapuls, neperlips 5 %

 8. Vieta užlipti tik ant birkos ,tinkama

 9. VaLda atsakymas visiems

  Geras posakis Sonatos: „per du kalnus nelipsiu“ – brangioji, kalnai perlips per Tave ir sutriuškins. Sunkiai atsigausi būdama savo partiečių gretose, kurie neturi nuomonės ir klauso socdemų svaičiojimų. Kiek supratau aukštesnioji Tavo valdžia neprieštarauja , o pati realiai nesuvoki kas Tavęs laukia. Ateitis liūdnoka, jie Tavęs neklaus, darys kas jiems naudinga, taviškiai jau išdūrė Tave. O būtų kaip tik atvirkščiai, Tavo užimamos pareigos pagerintų partijos reitingus, nejaugi šito nesuvoki, o Tavo taip vadinami partiečiai to ir nori. Dar turi laiko permąstyk ir sutik, meras Tau blogo nelinki. Pati žinai ir supranti(galbūt) čia Tavo pats didysis šansas, juk būsi dešinioji mero ranka, padėsi valdyti rajoną, įgyvendinsi rinkėjų lūkesčius. Sonata, būk nors dabar protinga…..

 10. Visi Obelevičiai, Žiogeliai, Veršilienės, yra politiniai lavonai. Atėjo sekmės laikas valstiečiams, K.Tubiui ir jo komandai.

 11. Atsakymas visiems

  Galit būt ramūs, jau kiek įvyko teismų visi priimti sprendimai padaryti. Jūs,. šmežikai visi esate politiniai lavonai, tik gaila, kad jaunimas to nesupranta, susidėję su jumis. Įdomu kas čia Panevėžio apygardos teismo vardu rašinėja, ar tik ne tas skundikas taip drąsiai jaučiasi. Nu, nu ateis vieną kartą galas.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.