Sonata Veršelienė neplanuoja dirbti nei su K. Tubiu, nei su D. Žiogeliu

Naujai išrinkta tarybos narė Sonata Veršelienė savo socialinio tinklo paskyroje išdėstė savo poziciją. Ji teigia, kad skleidžiamos melagingos žinios apie neva jai siūlomus postus, su kuriomis ji nieko bendro neturi. S.Veršelienė išdėstė savo požiūrį į esamą padėtį ir padėkojo žmonėms. Publikuojame jos nuomonę.

Balsuodami antrame ture žmonės garsiai paskelbė, kad Anykščiams reikia pokyčių. Aš tą jaučiau ir žinojau kandidatuodama į Anykščių rajono mero postą. Šių dienų rinkimų rezultatai taip pat įrodė, kad žmonėms nepatinka tai, kas vyksta rajone, visi mato, kad rajonas nustojo augti.

Tačiau dabar ne apie tai – kalbėti noriu apie etiketes ir politines manipuliacijas. Dar neprasidėjus aktyviai rinkimų kampanijai, viešoje erdvėje ir tarp vietos politinių partijų atstovų man buvo klijuojama etiketė, kad neva aš esu kitą kandidatą, konkrečiai Kęstutį Tubį, palaikantis žmogus, buvo skleidžiami prasimanymai, kad aš išduosiu visus ir, galimai už pasiūlytą postą, dirbsiu K. Tubio komandoje.

Vakar vakare žiniasklaidoje išplatinta žinutė apie naujai išrinkto mero K. Tubio man neva siūlomą vicemero postą tik patvirtino, kad kažkam labai naudinga buvo visą rinkimų laikotarpį klijuoti man etiketes ir manipuliuoti prasimanyta informacija.

Tvirtai sakau, kad aš niekada neplanavau ir dabar neplanuoju dirbti jokioje valdančioje pozicijoje nei su išrinktu meru K. Tubiu, nei su D. Žiogeliu. Esu tikra dėl savęs, dėl savo sprendimų, tik greičiausiai tie, kurie abejoja, nėra tvirtai įsitikinę dėl savęs.

Aš turiu savo kelią. Ėjau į rinkimus ne posto. Aš ir mano komanda esame pasirengę kryptingai dirbti, kad sėkmingai įgyvendintume išsikeltus rinkimų programos tikslus. Dėkoju dar kartą rinkėjams už pasitikėjimą ir suteiktą galimybę atstovauti Anykščių rajono žmones Taryboje.

Pažadu – savo patirtį ir kompetencijas Tarybos darbe išnaudosiu Anykščių sėkmei.Labai ačiū žmonėms už motyvacijos žinutes, palaikymą, tikėjimą ir prašau – nepasiduokite manipuliacijoms – turite klausimų, tiesiai manęs ir klauskite. Jei atvirai, laukiu pakartotinų rinkimų!

Sonata Veršelienė (nuotrauka iš asmeninio albumo)

31 komentaras

 1. Kam gi reikalinga tokia višta.

 2. Oho, kam pakartotinti rinkimai,kam šitie cirkai vėl, 2 turai parode,kad mes turim merą, -kas dar blogai,kad mum permainų reikia,tvarkos reikia.

 3. už Sonatą

  Labai teisingai pasakyta. Reikia naujų rinkimų, kuriuose dalyvautų tik tie kandidatai, kuriems teismas leistų dirbti meru.

 4. Aisku kuo antrai prie lovio geriau laukti pakartotiniu rinkimu.

 5. anykstene

  Jus kalbat tik apie mero rinkimus,o patys apie save rinkejus,koncervstoriai tame tarpe ir buves obelevicius paverte visus anykstenus i skudura kur valo kojas .o kiek nores tiek balsuosit,kol nubalsuosit us obeleviciu,ar ziogeli GERBKIT PATYS SAVE RINKEJAI ,JUK JIE GYVENO IS MUSU BAIKOTUOKIT RINKIMUS juk nei vienas prastas zmogus iki ju nedaeina

  • psichologinė pagalba moterims

   sunku jum , kai jums malonumas nedaiena. Gal tamsta pati nemokate tinkamai atsipalaiduoti ir pasitikėti savimi.

 6. Taigi aha ! :)

  Be Skvernelio ji negali.
  Jai Skvernelio reikia…
  Jei jau mere nepatapo
  Vicmere – nesveika!
  🙂 🙂

 7. p.Sonata ką galvojate nebūtina reikštisi garsiai Neišrinkom pirmiau tai nesitikėkite ir vėliau. Žmonės ,kurie balsavo už Tubįi tikrai nebalsuos už Jus. Kiek girdisi neis iš viso į rinkimus. Arogancija ir nelaimėjo.

  • Butent. Ka jie galvoja kad ce rinkimus daris tol kol juos isrinks? Zmones tare savo zodi ka nori matyti . Pripazinkit kad neviska esat padare del Anykstenu kad butumet isrinkti. Tai gavot pamoka tai galit dabar yrodit kad verti mero posto per ateinancius keturius savo darbais.

 8. Labai įdomu būtų kas norėtų su ja dirbt be Kęstučio. Po tokių komentarų manau niekas.

 9. Rajone 20 000 rinkėjų. Tubį išrinko 5 000. 25 proc. 4 metams išrinko 75 proc. merą. Kai meras turi tik kas ketvirto žmogaus meilę, jis nėra mylimas meras.

  • Na ir ką?

   O kiek rinkėjų išrinko kitus kandidatus? Juk dar mažiau. Nesuprantu, ką norėjot tuo pasakyti. Kas dabar kaltas, kad žmonės tiesiog neina balsuoti.

 10. Įdomiai. ,,Ėjau į rinkimus ne dėl posto“,bet mere norėjo būti. Kažkaip susipainiojo moteriškė.

 11. Anykštėnė

  Tikras cirkas. Nenoriu dirbti, baimė, trūksta įgūdžių. Žmonės išsirinko merą. Nauji rinkimai nieko neduos, per galvas lipti, negarbinga. Kito mero žmonėms nereikia.

  • Kažkam trūksta išsilavinimo

   Ne žmones, o šakočius gavusios bobutės išsirinko korumpuota vaflį, kuris net negali būti meru. Tai reiškia Anykščių krašto žmonės kurie rinko K. Tubi yra “durni”, nes nesupranta paprastų teisinių sprendimų.

 12. Jei bus nauji rinkimai, pakaitinio mero niekas nepripažins, bus laikomas okupantu

  • Kai rajone 20 000, tai 5000 negali vadinti dauguma.

   • Kvazimodas

    Nusimeskime kaukes PONAI !!!
    Skaiciu kalba nemegsta moteriskumo, matyti tai ka nori matyti. Kokiuose rinkimuose budavo daugiau nei puse rinkeju?
    Analogiskai dabartini Mera laikyti meru netrukde pasisakytu 30% nuo visu rinkeju. Baikite viena karta nesamones mielosios 🙂

    Ir aiskiaregystes skleisti nedalyvavusiu rinkeju atzvilgiu.

    • Prašymas

     Prašau komentatorės „rinkėjos“ nelaikyti visų moterų atspindžiu. Jos atveju ne lytis kalta, o nenoras pripažinti pralaimėjimo. Sutinku, rinkėjos argumentai juokingi, na bet ne visos taip mąsto…

    • Kvazimodas

     Nusimeskime kaukes PONAI !!!
     Jei cia man replika del moteriskos logikos, tai galiu uztikrinti tame jokio genderizmo nera. Nes as tvirtai isitikines, kad siai dienai moteriska logika vadovaujasi daugiau vyrai nei moterys..
     Pvz vienas Anykstos zurnalistas akivaizdziai vadovaujasi zenkliai didesne moteriska logika, nei jo zmona.

 13. Drakoniukas

  ’’ – Ėjau į rinkimus ne posto..’’ bet geidžiau mero posto … ?
  Atsitokėjo sužinojusi tvirtą anykštėnų nuomonę prieš nusikaltimus …ir skubiai su kitomis partijomis pradėjo vienytis paskelbdama prieštaravimus prieš rinkimus laimėjusį, už nusikaltimus nuteistą …?
  Tai jau išsakė ir Griauzdaitė, akivaizdu, kad niekas nenorės dirbti su korumpuotu nuteistu melagiu ?

  • Isizeidusios ?

   Užpyko kad ne tas laimėjo ? Jei esi tikras patrijotas ir svarbu gyventojų interesai ,tai ,eisi dirbt negalvodamas apie pykčius .Matosi kad vaikų darželis su patemptom lupytem .

 14. Kvazimodas

  Nusimeskime kaukes PONAI !!!
  Arba tarybos daugumos koalicija. Jei sudeti visu partiju surinktus daugumos koalicijoje balsus i kruva, negausi daugiau nei 30% nuo visu Anykstenu turinciu rinkimine teise. Bet netrukdo vadinti kad tai daugumos koalicija.

  Buvo kazkada kai rinkimai budavo laikomi neivykusiais del mazo rinkeju aktyvumo. Nepamenu net nemazas procentas buvo reikalingas ar 40%… Sekmingai tai panaikino. Dabar rinkimuose uztenka ir keliu motereliu, kad skaitytusi ivykusiais. Jei aisku jais neivaziuoja buldozeriu ar tanku jega.

 15. Rinkejas (Rinkejai)

  O seima isrenka koke dauguma?

 16. Emigrantas

  Nebalsavau nei už viena,nes nebuvo už ką ir niekaip nesuprantu aš tu anykštėnų kurie balsavo už Tubi ,taigi jis nuteistas,jus ką galvojat,kad jis pasikeis ir nebedarys nusikaltimu toliau ,aišku ,kad darys ,tik dabar gudriau,kad nepakliūtų

 17. Vardan Lietuvos

  Veršelienė gimusi buti arba mere arba niekuo m. ++ Jai per žemas lygis dirbti mero pavaduotoja vandan anykštėnų, kurie balsavo už ja, ***
  o nauji rinkimai bus organizuojami tiek kartu, kol isrinks Sonatą mere.

 18. Iš šalies

  Citata „aš niekada neplanavau ir dabar neplanuoju dirbti jokioje valdančioje pozicijoje“ Tai ko iš vis į rinkimus ėjo? Mero atlyginimo pasiimti? Dabar ir išlenda yla iš maišo, visi pažadai tik dėl pinigų. 🙁

 19. Koks cia grybas sone?

  • ar tu nežinai

   nu ne Antanas, kuris diktuoja kur valdiškoje kėdėje galės atsisėsti jo deleguota kandidatė į merus

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.