Socialinio būsto nuomą sumokės savivaldybė

Spalio 28 dieną vyksiančiame rajono tarybos posėdyje bus svarstomi 22 klausimai. Vienas jų  – ar atleisti savivaldybės biudžeto sąskaita nuo socialinio būsto nuomos mokesčio mokėjimo už laikotarpį nuo 2021 m. spalio 1 d. iki 2022 m. balandžio 30 d. 16 socialiniame būste gyvenančių šeimų.

Socialiniuose būstuose asmenys ar daugiavaikės šeimos gyvena ne tik Anykščių mieste, bet ir Troškūnuose, Troškūnų sen. Vaidlonių ir Smėlynės kaimuose, Kavarsko sen. Šerių ir Jakšiškių kaimuose, Viešintų ir Skiemonių miesteliuose.

Sprendime rašoma, kad sprendimo projektas parengtas „siekiant nepabloginti šių asmenų ir šeimų materialinės padėties, bei atsižvelgiant į tai, kad  sąrašo daugumą sudaro vieniši asmenys arba vienišos mamos, auginančios nepilnamečius vaikus ar vaikus, kurie mokosi bendrojo lavinimo mokyklose, ir tai, kad pagrindinę jų pajamų dalį sudaro socialinės išmokos“.  

Sprendimo projekte minimi asmenys ir šeimos būtų atleisti nuo socialinio būsto nuomos mokesčio, nes „peržiūrėjus asmenų ir šeimų, nuomojančių Anykščių rajono savivaldybės socialinius būstus, pateiktas metines gyventojo (šeimos) turto deklaracijas už 2020 metus, buvo nustatytas, kad 16 asmenų ir šeimų metinės pajamos, tenkančios vienam šeimos nariui, neviršijo 192 Eur (128 Eur x 1,5 VRP) per mėnesį. 

NYKŠČIAI

4 komentarai

  1. Viena karta keis kitą kartą…

  2. Amerika ne gyvenimas.

  3. O man kas apmokės mokesčius?

  4. Kodel kiti iš paskutiniųjų sumoka. O čia pratina nesustengti. Kiti sąmoningai nemoka. Ir dar gauna socialinius butus.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.