Slidynės druska neima

Po Naujųjų metų anykštėnai pasigedo seno gero smėliuko ant šaligatvių.

Staigiai atšilus orams gatvės ir šaligatviai Anykščiuose pasidengė ledo sluoksniu, kuris tirpdamas dalį vietų, ypač kur yra aukštumėlės, darė sunkiai įveikiamomis. Nelabai šiuo atveju padėjo ir barstoma druska, kurią nespėjusią sutirpinti ledo polaidžio vanduo tiesiog nuplaudavo. . Anykštėnai klausia, kodėl prižiūrint gatves pamirštas patikimas būdas – šaligatvius barstyti paprasčiausiu smėliu. „Ši rytą iš sekmadienio į pirmadienį taip buvo neslidu, kad trūksta žodžiu, pačia pigiausia druska barstoma, nes lėšų neturite gal, o smėliu pabarstydavo daug metų atgal ir viskas buvo gerai. GĖDA. Žmonių jums negaila!!!“, – piktinasi viena anykštėnė. Slidu buvo visą dieną, laimei, teigiama temperatūra šį kartą suveikė geriau už druską ir nutirpino ledą..

Beje, kiti miestai į šią problemą pasižiūrėjo lanksčiau – kai kur miestų pavojingose vietose pastatytos smėlio dėžės ir gyventojai net patys gali pasibarstyti, jei mato reikalą.

NYKŠČIAI

12 komentarų

 1. Tai namie sedekit jai nepainat!

 2. As ti kiekvienu rozu smelia i pelanu inspyliu kisenes. I kur tik pamatau kad buksuosiu, svyst svyst is kisianias priekin i prablemos ner. As mat da jaunystej dirbau Keliu ruozi, ti mes siupelem is gazelkos su Vaciu siupliuodavom.

 3. FB grupė "Mūsų Anykščiai"

  Visi seniai perskaitė, kad ta viena anykštėnė yra Zana Michailovskaja. Kaip nusivažiavo nykščiai, kad informaciją tik pasiima iš feisbuko ir padaugina. Neapsunkina savęs ir nepasidomi pas gatves prižiūrinčius, pas priežiūrą kontroliuojančius, pas druską platinančius ar pn. Kam dėti reklama svetainėje, jei ji niekuo nesiskiria nuo feisbuko?

 4. isbandytas ir geras budas yra ant batu uzsimaunu kojines tai neikiek neslysta ir vaikstau kaip vasaras laiki arba da padus int kliju apklijuoju svytra poperium.

 5. LOOK nusisneka, kad sedet namie jei nepaeinam, juk reikia i darba tai kaip sedet namie. Nemasto visai.

 6. kai Smalskaus šakaliams yra tūkstančių, o miesto valytojos papildomai mokėti nėra, gėda rajono valdžiai

 7. tokia realybė

  visai nejuokinga pagal komentatorius.Pabandykite eiti per tiltą į miestą ,o tada rašinėsite kitaip. Nebarstoma niekados ir taip patVienuolio gatvės šaligatviai. Gal nebėra pas mus valytojų ,kadangi jų nesimato. Dirbkime kiekvienas savo darbą,kokį pasirenkame,bet kai nėra kam kontroliuoti tas ir gaunasi.

 8. Pušyno vidiniame kiemelyje visai nevalomi šaligatviai, tik palei namus druskos pavaro, o su pagrindinėmis gatvėmis einančių šaligatvių nė nejudina, eik kaip nori.

 9. Aš buvau ir į kišenes žvyro prisivares tai sakau kur buksuosiu pabarstysiu alia visus pajutus nutrynė

 10. ko žmonės tik į portalo komentarų skiltį verkšlena? Kiekvienas gyvenamasis kvartalas ir centras turi savo seniūnaičius-asmenis su suteiktais įgaliojimais spresti klausimus tarp vietos valdžios administracijos pareigų atlikimo ir gyventojų poreikių tenkinimo. Šiuo atveju turėjo seniūnaičių telefonai įkaitę veikti ir per savivaldybės administraciją turėjo būti išrūpinta papildomos pajėgos dėl šaligatvių priežiūros.
  Mano nuomone reikia gyventojams būti pilietiškiems ir mokėti naudotis savo turimomis teisėmis bei suteiktomis galimybėmis civilizuotai reiklauti iš valdžios atstovų tai, ką jie turi užtikrinti, o ne laukti kol ponas Dievas išspręs.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.