Skrybėlėtas 124-asis Siauruko gimtadienis

Rugsėjo 23 d. Siaurukas savo 124-ąjį gimtadienį kviečia švęsti su skrybėlėmis ir šventine nuotaika. Pirmą kartą Siauruko istorijoje gimtadienis bus švenčiamas Surdegio stoties komplekse, o į jį Siaurukas veš iš Anykščių ir Panevėžio siaurojo geležinkelio stočių!

„Tradiciškai Siauruko gimtadienis buvo švenčiamas Rekstino miške Panevėžio rajone, o šiais metais gimtadienį švęsime Surdegyje Anykščių rajone, šalia vienos iš gražiausių Lietuvoje siaurojo geležinkelio stočių, įtrauktų į kultūros paveldo registrus. Kviečiame visus norinčius kartu keliauti į Surdegį, o ten smagiai praleisti laiką mūsų gimtadienio šventėje“, – sakė VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ direktorius dr. Darius Liutikas.

Visų kelionės ir šventės dalyvių lauks skrybėlėtų ponių ir ponų, panelių ir ponaičių konkursas, linksmos dainos, šventinė muzika, puikios dovanos, smagūs šokiai, nepakartojami prizai ir išskirtinis gimtadienio tortas! Visi norintys turės galimybę pasimokyti ir žongliravimo paslapčių.

Šmaikščiausias vedėjas gerą nuotaiką dovanos kartu su tikros muzikos fabrikėliu „Nešpėtni bernai“. Išalkusius šventės svečius maitins „Mobili draugų užkandinė“ prekiaujanti gardžiais patiekalais, užkandžiais, kava ir kt. Visų šventės dalyvių laukia ir daugiau siurprizų.

Švęsdami Siauruko gimtadienį galite laimėti bilietus į Monstrų traukinį bei Kalėdinio siauruką. Visi „Skrybėlėto Siauruko gimtadienio“ bilietai dalyvauja loterijoje. Net keturis šeimyninių bilietų laimėtojus (po du laiminguosius iš Anykščių ir Panevėžio geležinkelio stočių vykstančius keleivius) renginio metu, burtų keliu nustatys „Gražiausios bei įdomiausios skrybėlės“ laimėtojas! Važiuok, švęsk ir laimėk…Siaurukas veža!!!

Siauruko gimtadienio šventės trukmė – 5 val. 30 min. Rugsėjo 23 d. išvykstama iš Panevėžio ir Anykščių Siauruko geležinkelio stočių 10.30 val. ryte, o grįžimas numatomas  16 val.

Daugiau informacijos apie keliones ir pramogas bei VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ elektroninius bilietus galima įsigyti interneto svetainėje www.siaurukas.eu.

VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ informacija

2 komentarai

  1. Kaip neskoningai išmarginti vagonai. Feee…

  2. Bobunė su atmintim

    Šitokias puotas skrybelėtiems ponams organizuodami galėtų ir pora lentelių pakeisti Surdegio stoties pastato apkalime.
    Neūkiškai atrodo gaspadoriaus valdos.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.