Sigita Mačytė –Šulskienė tapo advokate

Buvusi Anykščių savivaldybės Teisės, personalo ir metrikacijos skyriaus vadovė  Sigita Mačytė –Šulskienė pranešė, kad išlaikė advokato egzaminą, davė priesaiką  ir imsi darbo šioje srityje.

„Advokato priesaika duota. Labai ačiū mano patiems brangiausiems šeimos nariams už palaikymą ir kantrybę“, – apibendrino įvykį S.Mačytė –Šulskienė. „Nykščiams“ ji kalbėjo, kad pasiruošimas užtruko metus. „Vaikai sako, kad niekada nenorės tiek mokytis, nes vis matydavo, kad mama mokosi ir mokosi“, – juokėsi naujoji advokatė. Paklausta, kokiose srityse ketina specializuotis, ji kalbėjo, kad turi nemažai patirties įvairiose teisės srityse.  Pasak jos, ji ketina darbuotis su Vilniaus advokatų kontora, paskui ieškosis patalpų ir savo biurui. (S.Mačytės –Šulskienės albumo nuotr.)

Linas BITVINSKAS 

16 komentarų

 1. Savivaldybė tokį kadrą prarado per kvailumą

 2. kazna kur jas kantora noriu testamentu parasyt gal pigeu jama negu kytas .

 3. Sigita tapo zemos kulturos zmoniu auka. Sekmes jai naujajame amplua.

 4. Rajono savivaldybės administracija dabar galės pirkti advokatės paslaugas . Faktai byloja, kad nemažai biudžėto lėšų šioms paslaugoms išleidžiama, nors administracijoje yra išlaikomi etatiniai teisininkai.

 5. saunuole,sekmes

 6. Galės ginti Poveikį 😀

 7. baigė ir baigė…navyna gi…stebuklas Anykščių žemėje…

 8. Šaunuolė, ponia Sigita, nuoširdžiai linkiu Jums sėkmės.

 9. Gal į teisėjus prasimušė vis alga didesnė

 10. nelabai pavykusi, tikrovėje daug gražesnė moteris )

 11. Linkime Sigitai švaraus naujo lapo. Sunkios patirtys užaugina:)

 12. Pagarba!

 13. Sveikinimai! Puiku, kad išmintingi žmonės garsina Anykščių vardą. Klientai tikrai įvertins Sigitos profesionalumą, darbštumą ir protą.

 14. O, šaunu! Girdėjau, kad išlaikyti advokatūros egzaminą yra ypatingai sunku, daugelis to padaryti nesugeba net ir iš dešimto karto 🙂 Tai Sigita pralenkė net pačią teisingumo ministrę :)) o savivaldybės teisės skyrius prarado tikrai kompetentingą vadovę.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.