Šeštadienį Anykščiuose – Lietuvos U–20 jaunimo imtynių čempionatas

Anykščių imtynės skaičiuoja 67–uosius metus. Per tą laiką anykštėnai yra pasiekę svarių pergalių ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautinėse varžybose. Svarbiausius laimėjimus iškovoję Anykščių krašto imtynininkai – Edgaras Rapsiukevičius, Ramūnas Dagys, Indrė Bubelytė, Domas Krikščiūnas ir kiti – ant imtynių kilimo jau nesigrumia.

Ryškiausia Anykščių krašto imtynininkė Danutė Domikaitytė džiugina Lietuvos imtynių bendruomenę savo pasiekimais Europos ir pasaulio čempionatuose, iškovodama įvairių spalvų medalius.

„Džiugu, kad jaunimo U–20 čempionatas patikėtas organizuoti anykštėnams.

Čempionate tikimės išvysti šios amžiaus grupės stipriausią moterų imtynių sportininkę kavarskietę Gabija Dilytę. Europos U–23 bronzos medalio laimėtoją, kuri savo meistriškumą tobulina Šiauliuose pas trenerį Aivarą Kaselį. Taip pat ir kavarskietę Julitą Ivanauskaitę, Europos U–15 moterų imtynių čempionę Anną Tielieginą“, – kalbėjo Anykščių KKSC direktorius Arvydas Krikščiūnas.

Laisvosiose imtynėse dėl čempiono vardo kovos kelmiškis Rokas Miliauskas – Europos U 15 sidabro medalio laimėtojas, taip pat ir stipriausi šios amžiaus grupės imtynininkai kelmiškis Paulius Leščiauskas ir vilnietis Armanis Barsamyan, U–17 pasaulio čempionato 7 vietos laimėtojas.

Graikų–romėnų imtynių favoritai šioje amžiaus grupėje yra Lietuvos suaugusiųjų čempionai vilniečiai Vilius Adomavičius, Rokas Čepauskas (abu Europos U–15 čempionato 5 vietos laimėtojai), Lietuvos suaugusių čempionai Damian Matveiko ir klaipėdietis Donatas Rimdeikis, kaunietis Simonas Viliūlis ir kuršėniškis Eimontas Andriuška (abu Europos U–15 bronzos medalio laimėtojai).

„Anykščių krašto imtynininai Kipras Puikis, Kipras Gvozdas bei Kasparas Juodelis, garbingai kovojantys Lietuvos bei Europos ir pasaulio čempionatuose, bandys įrodyti, kad yra verti užlipti ant apdovanojimų pakylos ir savo gimtajame krašte.

Kviečiame visus atvykti į Anykščius pamatyti stipriausių sportininkų kovas ant imtynių kilimo“, – ragino A. Krikščiūnas.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.