Sergejus Jovaiša siekia, kad Lietuva bent pusę dienos būtų blaivi

Seime prasidėjus svarstymams dėl alkoholio prekybos liberalizavimo, konservatorius, Anykščių garbės pilietis Sergejus Jovaiša pasiūlė dar labiau apriboti alkoholinių gėrimų pardavimo laiką.

S. Jovaiša siūlo, kad alkoholio būtų galima įsigyti tik aštuonias valandas per parą – kasdien nuo 12-os iki 20 valandos. „Kad Lietuva bent pusę dienos išliktų blaiva. Kas čia tokio nutiktų, jeigu iš ryto kažkas kam labai jau reikia ir negautų“, – ltr.lt cituoja S.Jovaišą.

Priminsime, kad Seimas imasi svarstyti kelias Alkoholio kontrolės įstatymo pataisas: siūloma leisti alkoholiu visomis dienomis prekiauti 10-20 val., o 18 metų sulaukę žmonės galėtų vartoti iki 15 proc. stiprumo alkoholinius gėrimus, tuo tarpu stipresnius – tik nuo 20 metų. Alkoholio pardavimą ir vartojimą ribojančius įstatymus buvusi „valstiečių“ valdžia smarkiai sugriežtino. Ypač kliuvo draudimas prekiauti sekmadieniais po 15-os valandos, be to, buvo uždrausta bet kokia alkoholio reklama.

NYKŠČIAI

13 komentarų

 1. Kaip jus pavadinti,ka jums pasakyti ir ne geda, dziaugtis ,kad pabus puse dienos negere,o kaip noretusi tau paziureti i akis ant kiek nuzmogejai,kad girdetu tavo mama,o kokia buvo moteris,nes gerai pazinau NUZMOGEJAI PAMASTYK

 2. Siūlymas likti blaiviems ,ar tai nužmogėjimas

 3. Konserfašistai baimė prarado ??

 4. Taigi,matyt nebegeria Seržas…

 5. Labai puikus pasiulymas.

 6. kiekvienam savo.prie manęs gyvena žmogelis,kiekvieną dieną girtas.viską ką veikia, daro neblaivus.normaliu tonu kalbėt nesigauna,visada rėkdamas kalba,linkęs konfliktuoti su žmonėm.užuojauta šeimai,turi žmoną,vaikų.kantrybė nebegalinė.vieną dieną atsibosta dovanėlės ir papirkimai užglaistymui.galvoti, kaip bus rytoj.

 7. matai ,koks blaivininkas pasidarė

 8. atsakymas močiutei

  gal pardavinėji, tai ir pritari, juk būtų priedas prie pensijos

 9. čia tas , kuris prieš šeimas ir konstituciją balsavo. Kokia gėda Anykščiams

  • Taip,jis balsavo už vienalyčių įteisinimą,jis balsavo kad du vištgaidžiai būtų tokia pati šeima kaip vyras ir moteris,jis sulaužė konstituciją,GĖDA!

 10. 123,norit kad toliau laktų kaip veršiukas?Juk tai yra nužmogėjimas.Jums tai yra natūralu.

 11. Blefuoja. Koncervai uz pjankes, stambuji kapitala, zmoniu skurdinima ir atskirties didinima. Niekas dar taip nemelavo kaip dabartine valdzia ir tokiu durniu valdzioje Lietuva dar nemate. O partneryste su ‘Laisves’ partija, liberalu sajudziu ir LGBTistais rodo, kad jie ir uz narkotikus ir pedofilus. Nors kiek save gerbiantis zmogus turetu išstoti is tokios partijos.

 12. Pats blet ryja kibirais…

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.