Sergejus Jovaiša deda tašką didžiojoje politikoje?

Birželio 16 dieną vyko TS-LKD tarybos posėdis, kuriame konservatoriai aptarė pasiruošimą Seimo rinkimams.

Tarybos posėdyje patvirtintas kandidatų į Seimą vienmandatėse apygardose sąrašas. Jame pasigendama kelių žinomų šios partijos atstovų. Vienas jų – anykštėnas Sergejus Jovaiša. Jo pavardės nėra nei tarp vienmandatininkų, nei daugiamandatės apygardos sąrašuose.

Beje, tris kadencijas Seime praleidęs S.Jovaiša  nė karto nebuvo išrinktas tiesiogiai. 2012 m. Seimo rinkimuose jis dalyvavo kaip TS-LKD  remiamas kandidatas ir buvo išrinktas Seimo nariu daugiamandatėje apygardoje.

S. Jovaiša dalyvavo ir 2016 m. Seimo rinkimuose kaip TS-LKD sąrašo kandidatas bei šios partijos kandidatas Anykščių-Panevėžio rinkiminėje apygardoje. Vienmandatėje apygardoje jis pateko į antrąjį rinkimų turą, bet nebuvo išrinktas.

2020 m. Seimo rinkimuose Deltuvos šiaurinėje apygardoje (Anykščių ir Panevėžio r.)  – kaip TS-LKD  kandidatas pateko į antrąjį rinkimų turą, bet jame pralaimėjo ir nebuvo išrinktas. Tačiau į Seimą pateko pagal sąrašą.

Pavasarį S.Jovaiša nuskambėjo  A.Tapino  iniciatyvoje „Skaidrinam“, kai paaiškėjo, kad jis savo veiklai įsigijo 5 kompiuterius ir 5 mobiliuosius telefonus. Apie tai, kad konservatorius per trejus metus už parlamentinei veiklai skirtas lėšas iš tos pačios bendrovės įsigijo 4 kompiuterius, 4 telefonus ir dar po 1 kompiuterį bei telefoną nuomojosi, pranešė A. Tapinas iniciatyvoje „Skaidrinam“ „panarstęs“ seimūnų pirkinius.

4 komentarai

  1. priežastis aiški

    Žmogui pasidarė gėda, kad valstietis Valius Ąžuolas aplenk varžybose kas daugiau pasiims iš Seimo sandėlių. Aš irgi tokios gėdos neatlaikyčiau.

  2. Dabar sugrius seimo darbas,Sakes cia baisiau nei karas.

  3. FAKTAS KAIP BLYNAS :)

    Ne Jovaiša deda tašką, o Jovaišai deda tašką…

  4. Šiaip tai ne tik tie penki kompiuteriai ir penki telefonai pasisisavinti turi reikšmę,bet svarbiausia amžius žmogaus jau 70 beveik,kokia da kalba gali būt apie kokius rinkimus,seneliukui sedėt ant fotelio,su dviračiu po parka pasivažnėt,su anūkais kamuoliuka pamėtit ir viskas.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.