Sensacija – Anykščiuose bus statomi iš karto 4 daugiabučiai

Per 30 nepriklausomybės metų pirmą kartą Anykščiuose bus statomi daugiabučiai namai.

Apie tai informavo rajono tarybos narys Linas Pravilionis. „Su džiaugsmu pranešu, kad Anykščių mieste prasidėjo pirmasis naujos statybos daugiabučių namų projektas!  Šiuo metu vyksta intensyvūs projektavimo darbai, ir netrukus visi galėsime džiaugtis nuostabiais rezultatais“, – paskelbė L. Pravilionis. Pasako jo, kol kas dar vyksta visokie derinimai, o statybos turėtų prasidėti rugpjūčio mėnesį.

„Bus statomi 4 trijų aukštų daugiabučiai, kiekviename – po 19 butų. Šiuos namus statys vilniečiai „Insta projektai“, – „Nykščiams“ pasakojo L.Pravilionis.

Namai bus statomi Anykščiuose Šaltupio gatvėje prie Pušyno mikrorajono. „Jei konkrečiai, tai adresas Šaltupio 42 C, kur baigiasi privatūs namai, ten yra žvyrkeliukas, vedantis į dešinę, ten ir bus statoma“, – konkrečiau būsimų daugiabučių vietą nurodė L.Pravilionis.

NYKŠČIAI

17 komentarų

 1. Kol vyksta projektavimo darbai, tai statybos negali būti pradėtos, nes tam nėra išduotas statybos leidimas. Kam klaidinti visuomenę, siekiant politinės ir asmeninės reklamos? Neatskinga dirbant rajono savivaldybės taryboje skelbti informaciją, neturint įrodančių faktų apie patvirtintą projektą, leidžiantį vykdyti statybas. Ne kartą esame girdėję prieš rinkimus apie įvairias investicijas į Anykščius, kurios taip ir išsisklaido kaip rūkas…

 2. Šaltupio gatvė

  Nuo kada Šaltupio gatvė Ramybės mikrorajone? 😁

 3. Nesiorientuoja

  Kažkas labai nepažįsta Anykščių, jei Šaltupio g. Ramybėje…

 4. Tai gal pušyne

 5. Net nezino kokiam mikrorajone vyksta statybos,tai kaip jie sugebes pastatyt kokybiska daugiabuti?

 6. iš kur tokių atsiranda

 7. sena naujiena, seniai žinoma

  Justas turi 3,5 litro Lexus. 2010 metų gamybos. Visos sąlygos pradėti statybas.

 8. aik pIAklan…sunku patikėt…

 9. ne pirmas politikas pažadus garsina, o ypatingai tais pasireiškia prieš politinius pasirodymus artėjant rinkimams ir jų agitacijos metu.
  Palaukite, tuoj pasipils pažadai ir autobusų stotį renovuoti ir tarpmiestinius autobusus laukiamais maršrutais paleisti.
  p.s. ligoninę jau atstatinėja ir grąžina pacientus iš kitų gydymo įstaigų … 🙂

 10. Ramybėje ir tap 15 neparduotų butų beveik 3 metus, portalo aruodas duomenemis tad naujų statyba?

 11. Neparduoda todėl kad butų savininkų ir spekuliantų ( a la „Brokerių“ ) gobšumas gi nesvietiškas . Abi pusės sapnuoja esą gyveną kurorte ar didmestyje…..

  • O tamsta galvojat, kad naujos statybos bus pigesni?Ramybėje parduodamų kv.m. kaina nuo 600-1200, o naujos statybos bus nuo 1800 su daline apdaila tad galutinis rezultatas iki 2400.Tad nereikia svaičioti

 12. Pagaliau! Labai sveikintinas sprendimas. Dar koks privatus investuotojas galėtų kotedžų kvartalą pastatyti ties posukiu į Keblonys.

 13. Tai kad Anykščiuose darbo nera,kas kad pastatys, gyventi nebus kam

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.