Senjorai domėjosi varlių gyvenimu

Anykščių moterų užimtumo ir informacijos centro senjorai lapkričio 15 dieną aplankė Sodų gatvėje esantį nedidelį vandens telkinį „Žaliasis ežerėlis“, kuriame įsikūrusios mažosios kūdrinės varlės ir kiti saugomi tvenkinio gyvūnai bei augalai.

Apie kartu su Latvija parašytą ir įvykdytą projektą, kurio dėka sutvarkytas tvenkinys, įdomiai papasakojo projekto vadovė Ema Abramovaitė.

Tą pačią dieną Anykščių moterų užimtumo ir informacijos centro projekto „Gyventojų saugumo jausmo skatinimas per pilietiškumą bei prevencinį švietimą“ dalyviai lankėsi Anykščių rajono ugniagesių tarnyboje. Apžiūrėjome gaisrinės patalpas, susipažinome su technika. Gaisrinės darbuotojas Gintaras Matukaitis paaiškino mums, kokių veiksmų reikia imtis kilus gaisrus, kalbėjo apie būtinumą kiekvienuose namuose turėti dūmų detektorių bei jų naudą. Pareigūnas papasakojo apie gaisrininkų darbo specifiką. Projekto dalyviai dalyvavo loterijoje, kurios metu laimėjo 10 dūmų detektorių. 

Plačiau apie projektą galima rasti –   https://urbanwetland.eu/lt.

Vaida Turauskienė

4 komentarai

  1. Nelabai supratau

    Kuo susijusios varlės su gaisrine ?

  2. gyventojas prie tos balos

    Kiek dar yra norinčių pasireklamuoti ,bet be varlių,o ir varlių klausimas ar ten atsiras.Buvo ten visokių varlių ir žuvų,,bet žuvys vieną žiemą užduso,o didelės buvo, Budreika pacanų meškeres laužydavo,kad negaudytų žuvies,o dabar jos ir nebėra nei Budreikai, nei pacanams-užduso.Bala ten sena,dar sodo nebuvo ,o ji jau buvo.Dabartineje ,vandens turėjo per metus prisirinkti,bet kasėjai kaptelėjo kaušu per giliai ir nukasė gruntą kuris sulaikydavo vandenį ir dabar nežinia kada užsilopys dumblu,taigi ir varlės bus tik reklamoje

  3. O kur tos varlės – pagrindinės herojės , nuotrauka?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.