Savivaldybė pirks penkis naujus automobilius

Birželio 3-ąją vyksiančiame tarybos posėdyje rajono tarybos nariams bus siūloma pritarti ir leisti savivaldybės administracijai įsigyti penkis naujus tarnybinius lengvuosius automobilius. Tai  bus automobiliai 5 sėdimų vietų, įskaitant 1 vietą vairuotojui, kurių vertė ne didesnė kaip 146 000 eurų su pridėtinės vertės mokesčiu.

Tarnybiniai automobiliai bus skirti vietoje šiuo metu naudojamų 2003–2008 m. technologiškai susidėvėjusių automobilių, t. y. 3 automobiliai (keleiviniai furgonai) seniūnijoms, 1 automobilis (hibridas elektra / benzinas, padidinto pravažumo)  Žemės ūkio skyriui, 1 automobilis (elektromobilis) savivaldybės administracijos darbuotojams išvykoms darbo tikslais po rajoną.

Bus perkamas ir mokyklinis autobusas 20 sėdimų vietų, įskaitant 1 vietą vairuotojui, kurio vertė ne didesnė kaip 90 000 eurų su pridėtinės vertės mokesčiu. Jis bus skirtas įgyvendinti savarankišką savivaldybių funkciją – švietimo pagalbos teikimą mokiniui, mokytojui, šeimai, mokyklai, vaiko minimalios priežiūros priemonių vykdymo organizavimui ir koordinavimui bei bendrojo ugdymo mokyklų mokinių, gyvenančių kaimo gyvenamosiose vietovėse, neatlygintino pavėžėjimo į mokyklas ir į namus organizavimui.

Bendrasis ir ūkio skyrius iki birželio 30 d. privalės pradėti viešojo pirkimo procedūras automobilių pirkimui. Tarnybinius automobilius planuojama įsigyti šiais metais.

Švietimo skyrius kartu su Bendruoju ir ūkio skyriumi atliks mokyklinio autobuso viešąjį pirkimą.

Anykščių rajono savivaldybės vardu pasirašyti pirkimo-pardavimo sutartis įgaliotas savivaldybės administracijos direktorius.    

NYKŠČIAI

31 komentaras

 1. Prioritetų sąraše šis pirkinys turi būti arti paskutinės vietos. Yra daug svarbesnių dalykų.

 2. Man ir kitiems rajono gyventojams neaišku kada savivaldybė pirks paslaugas dėl rajoninių kelių einamojo remonto darbų. Su tokia kelių būkle ir nauji automobiliai ir autobusas bus laužomi ir tai brangiai kainuos jų eksploatacinė priežiūra iš mokesčių mokėtojų sąskaitos. Taigi, gerbiami valdantieji, mūsų politikai atsibuskite ir apsidairykite kas po jūsų kojomis. Nera kaip ir su dviračiu išvažiuoti.

 3. kad savivaldybes valdininkai nelabai po rajona vazineja, jie tik i kitus rajonus ar i uzsieni lekia. Na nebet i namo i Traupi

 4. Nu ką vergai matote kaip ponai babkes jūsų leidžia ??Dar 80 gabalų kad erkės neprakaituotu savivaldybėje ,šalys .

 5. o gal geriau sleptuvemis pasirupintu karo atveju.kur begti zmonems?kam idomu ses i nauja masina ir i uzsieni.nera tvarkos ir noro atrodo

 6. Mokyklinis autobusas 90 eurų. Reikia nupirkti kiekvienam mokiniui

 7. Mokyklas uždarom, gaunam pinigų, mašinas perkam😃😃😃 va kas svarbiausiai….

 8. O Viespatie…. Mokyklas uždaro.. Nėra žodžių. Nėra kur pinigų dėti.Puota maro metu.

 9. Darbo tikslai….
  Kokia, Žvejų gatve pažiūrėkit. Per visus, Anykscius per45 min gali apeiti. O kaimai kam rūpi, keliai. Pinigų sočiai viskam.. O paskui rauda, metų pradžioje kai kurie budzetininkai, kad algoms pinigų nėra.

 10. Kaip visada viskuom esate kinti.Jei perka automobilius,reiškia reikia ir viskas.Diskusijos jokios negali būti.Juk neprabangius perka.Kur už vienas moka 150 tūkst.o čia penki.

 11. Pirkit, pirkit, taskykit mūsų pinigėlius iš mūsų nabagu mokesčių mokėtojų pinigu😭jokių naujų mašinų nereikia, geros dar ir esamos! Puse Anykščių miesto žmonių dar negali įpirkti tokiu kaip jūsų esamų automobilių. O jums dar reikia naujų? 🤔Čia juk ne Vilnius, o baznytkaimis Anyksciai🙂

 12. Aš prieš automobilių pirkimui, tegu važinėja senais automobiliais ir neišsiskiria is visuomenės.

 13. Šimtus, milijonus kainuojančius automobilius kur tai matyta vot ir krizė

  • Žadėjo ponas ziogelis kad sutvarkis kurkliuose gatve bet pažadai liko pazadais

   • mažiau klausyk pažadų, o reikaluk faktinių darbų kas priklauso pagal kelio eksploataciją kol dar gali už skverno ar sparno nutvert . Visam rajoni įvairiais pažadais lengvatikus maitino, net ne mažiau negu buvęs mėras.

 14. Grynas anykštėnas

  Ar negalėtų rajono tarybos nariai, kontroliuojantys BIUDŽETO, EKONOMIKOS IR KAIMO REIKALŲ komitetų darbo klausimus apsvartyti labiau perspektyvoje tinkamų transporto priemonių seniūnijoms ir savivaldybės administracijai, pasiūlyti nupirkti bričką ir pakinkyti jautį ar arklį išnuomotą iš kurio nors tarybos nario ūkio? Būtų labai ekologiška, lėta ir atkurtų istorinę kultūrą, kai valsčių viršaičiai po valsčiaus valdas važinėjo kinkomo transporto priemonėmis. Reikia rajono tarybos politikams įjungti mąstymą ir suvaldyti administracijos mostus. Naftos kuro produktai ir elektros energija tik brangs, o arklį ar jautį išganyti seniūnijoje galima ir ant tų plotų, kuriuos seniūnija privalo šienauti ir tam išleidžia biudžeto asignavimo lėšas.
  Pastebėtina, kad kai kurie valstybės tarnautojai mėgsta gamtą ir turizmą, o su motoriniu transportu nevisur galima važiuoti, kur nėra savivaldybės kelių. Su kinkiniu galėtų pasiekti ir nutolusias seniūnijų vietas bekele.

 15. Tokia valdžia

  Nusipelno ne geresnių automobilių nei Dacia, dar nupirkus naujas Dacia savivaldybės siurbelėms pusė pinigų liktų kuriuos galėtu panaudoti rajonui reikalingesnėms reikmėms

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.