Šalių susitarimu be gėlių

Anykščių savivaldybės kultūros, turizmo ir komunikacijos skyrius lieka be vadovo.

Gruodžio 3-oji paskutinė šio skyriaus vedėjos Audronės Pajarskienės darbo diena. Darbo sutartis, pasak A. Pajarskienės, nutraukta šalių susitarimu. Paklausta, ar gavo gėlių iš savivaldybės vadovų už darbą, A.Pajarskienė, kuri buvo daugelio kultūrinių projektų ir idėjų iniciatorė Anykščiuose, sakė, kad dovanų ir padėkų sulaukė iš savo skyriaus kolegų.

Priežasčių, kodėl palieka darbą ir ką reiškia  „šalių susitarimu“  A.Pajarskienė nedetalizavo.  
Linas BITVINSKAS

17 komentarų

 1. vykdomi „veržlūs pokyčiai“. Kieno tai šūkis gal kas prisimena?

 2. jie nemoka dekoti. Klausimas, tik kam šita vieta padėta?

 3. Dėkingas Audronei už degima kurti , palaikyti kultūrininkus . Sekmės … gyvenimo verpetose !

 4. Sėkmės Audronė. Senai reikėjo palikti tą senmergių kontorą. Jiems nereikia kūrybiškų ir protingų darbuotojų.

 5. bus paskelbtas viesas pirkimas ir is keliu norinciu bus isrinktas naujas asmuo.

 6. Matant pastarųjų mėnesių pokyčius kultūroje aišku, kas už to stovi. Vietoj Audronės ateis kokia nuolanki avelė vykdytoja.

 7. Kultūros įstaigų žmonės gerbė ir vertino Audronę. Ji aukščiau už tuos, kurie suorganizavo šitą reikalą, ir už tuos, kurie net springdami loja komentaruose visuose portaluose.

  • 2022 metamas savivaldybės kultūros veiklos biudžetą reguliuos naujų vėjų ir patarėjų politika . Kultūros įstaigos galės atsipūsti nuo reikalvimo dėl vykdomų renginių aukšto meistriškumo. Pakaks ir tokių, kurie apie dantų valymąsi ir ausų išsiplovimą moka paplepėti…. bet ne tame esmė.
   Esmė ar pati visuomenė su savivaldybės administracija bendradarbiauja ar tik prieštarauja?

 8. Gražinai N. gėlių įteikei? Lazda turi tik du galus.

 9. Jis nebuvo komunistu.

 10. Prisiminimui – kaip buvo išėsta Gražina Nargelienė, antra – renginių lygis jau buvo smukęs, trečia – prie a.a. Bronės L. – tada tai buvo augimas kultūroje, ketvirta – nekask kitam duobės – pats įkrisi…..Ir paaiškėjo, visgi Ligitos lygis – aukštas. Kalbu apie kultūros supratimą.

 11. O jei degimas kirti atgal į praeitį, jei degimas kurti yra skiriamas tik išskirtiniam saviveiklininkų luomui, jei degimas kurti smukdo žmonių kultūrinį lygį, jei degimas kurti ir palaikymas tik kai kurių kultūrininkų ( ir išdrįsk taip vadintis). Gal žvilgterk Antanai, kas yra kultūra???

 12. Anykštėnas

  Pagaliau. Laikas Audronei į užtarnautą poilsį. Progresyvūs anykštėnai senai to laukė, nusibodo supuvęs ir senyvas, sisteminis požiūris. Tą patį padaryti su AKC reikėtų – kiek gali viena galva valdyti kultūrą? nedaug ten jos belikę..

  • nuo 2015m kultūros sritį rajone kuravo politinis vadovas -mero pavaduotojas, nuo 2019 m kultūros sritį kuruoja politinio rajono vadovo patarėja.
   Vykdančiosios valdžios specialistai tik įgyvendina politinių vadovų ar jų patarėjų nurodymus. Kas nesutinka-būna paprašyti šalių susitarimu pakeisti savo nuostatas…

   • Anykštėnas

    iš praktiškos kažkaip žinome, kad vyksta viskas truputį kitaip 🙂 taip kad nereikia čia pasakų sekti ir situacijos reabilituoti.

    • mano galva viskas priklauso nuo vadovo. Jeigu vadovas viešai prisipažysta, kad moterys jį apgavo, tai reikia visai raojo tarybai pasidomėti vadovo kompetencija ir gebėjimu prisiimti asmenines atsakomybes.
     Čia tik toks pastebėjimas, nevertinat nieko iš savivaldybės tarnautojų dibančių administracijoje ir jų atliekamų pareigų.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.