Sakartvelo filosofinio meno paroda

Gegužės 17 dieną Anykščių kultūros centre atidaryta menininko iš Sakartvelo Mikheil Gogava paroda „Sinchroninis judėjimas“.

Autorius savo parodą Lietuvoje pristatė pirmą kartą. Nors anykštėnai ir nesusirinko gausiai, bet parodos pristatymas buvo šiltas ir jaukus. Mikheilas Gogava – Sakartvelo menininkas, šiuo metu gyvenantis Tbilisyje. Jis perkeltine prasme panaudoja kontūriškai pasirodančius objektus ar keistus gyvūnus ir skatina susimąstyti apie jų gylį, apie tai, kokią žinią menininkas norėjo perduoti, sukeliančią skirtingas emocijas.

Mikheilas yra daugelio tarptautinių parodų dalyvis, Italijos tarptautinio festivalio „Artkeys“ finalininkas, „Liuksemburgo meno prizo“ nominantas, tarptautinės parodos „Transition“ Londone dalyvis. Jo kūriniai saugomi privačiose kolekcijose įvairiose šalyse, taip pat Odesos literatūros muziejuje (Ukraina).

Parodoje „Sinchroninis judėjimas“ pristatomi kūriniai filosofiniame simbolizmo gylyje. Kiekvienas parodos darbas turi savo personažą, kuris pasakoja istoriją ir yra mūsų pačių gyvenimo atspindys. Kristinos Giedrės nuotraukos.

Vienas komentaras

  1. Gruziją vadinantys Sakartvelu kelia šypsena.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.