S.Obelevičiaus atlyginimas nuo Klaipėdos mero skiriasi tik euru

Savivaldybių asociacija ragina kelti atlyginimus merams ir vicemerams. Valdantieji teigia, kad Valstybės tarnybos pertvarka Seime bus svarstoma gegužę ir atlyginimai kils. 

Iš didžiųjų miestų daugiausiai, 4 471 eurą, neatskaičius mokesčių, uždirbo Klaipėdos meras. Didžiausią darbo užmokestį gavo Šalčininkų rajono meras – 4 588 eurus „popieriuje“. Mažiausiai – 3 258 eurus iki mokesčių, remiantis savivaldybių skelbiamais duomenimis, pernai uždirbo Kalvarijos meras. Neblogai atrodo ir Anykščių mero Sigučio Obelevičiaus atlyginimas, kuris nuo Klaipėdos mero skiriasi tik vienu euru. Savivaldybės tinklalapyje nurodoma, kad S.Obelevičiaus darbo užmokestis 4470, o vicemero Dainiaus Žiogelio – 3510 eurų.

Valdančiųjų atstovas Andrius Vyšniauskas sako, valstybės tarnybos pertvarka Seime bus svarstoma gegužę. Pakėlus atlyginimus, merai į rankas gautų nuo 3000 iki 3800 eurų atskaičius mokesčius. Pasak atlygio analitiko Povilo Blusiaus, merų atlyginimai, ypač didžiųjų savivaldybių, turėtų būti kelis kartus didesni, tai padėtų pritraukti kvalifikuotus darbuotojus.

NYKŠČIAI

10 komentarų

 1. Jei ne tie antivakseriai, tokią algą Klaipėdos mero dydžio algą ir toliau luptų Obelevičius. Bet Klaipėda nuo to netaptume.

 2. druskinas

 3. BuvesAnykstenas

  Nesamone kad mazu miesteliu savivaldybiu tokiu kaip anyksciai merai uzdirba tiek pat kaip klaideda kuri daugiau kaip 17kartu turi daugiau gyventoju ir nepalyginamai svarbesne saliai .turi dideliu miestu merai daugiau uzdirbti nei mazu nykstanciu miesteliu.nieko keista kad taip verziasi visi kad ir i provincijos valdzia ne tik merai bet visokie pavaduotojai keli vicemerai.kas nenori gaut gera alga ir atsedet valandas .kas tokie genijai kad nustato tokius neadekvacius atlyginimus ir dar nori kelti.o tie visokie salcininkai kalvarijos isvis nesusipratimai yra savivaldybe su 11k gyventoju kalvarija kurioje 4tukst gyventoju alga kaip vilniuje ,kiek mums kainuoja islaikyt ar ne protingiau panaikinti mazas savivaldybes prijungiant prie didesniu kaimyniniu rajonu

 4. Va, tai dabar matote dėl ko lipa per galvas ir šmeižia savo oponentus, kad nieko neveikiant gauti tokius atlyginimus. Vyriausybė dar tik didins, o jie jau seniai pasididino. Teisingai rašo buvęs anykštėnas. Keturis metus mulkino mus, dar nepatenkinti ponai, rietenas kelia, tylėtų geriau ausis suglaudę. Privalės dabar padirbėti už minimalią algą. Savivaldybių jungti nereikia, bet nedarbingus biurokratus visus lauk. Tai pasakykit kas labiau korumpuoti???

 5. Už tai visa Lietuva smunka žemyn. Pilna savivaldybė valdininkų sėdi ir kam reikalingi.,kai ne kas belikę žmonių Anykščių rajone jeigu per mėnesi miršta keli šimtai. Gėda nieko neveikti.

  • Andrioniškes

   Taigi savivaldybės komunalinis už tai iš laidajimą paslaugų uždirba ir direktariusvtokius planus šitam darbui pasitvirtina preš rajoną valdžių.
   Nebus numirelių, nebus darbą, a be darba nėra ir poinigą, a be pinigą koks tu ponas?

 6. Nuo ryt Obelevičiaus neliks, kodėl jam toks dėmesys? Kodėl dėmesys ne nuteistam Tubiui, kuris nuo gegužės gaus į rankas apie 3500 plius pensiją, manau kad dar kokį 1000. Ar jis dirbs dvigubai daugiau?

 7. Butu teisinga visos savivaldos atlyginimai pagal ekonominius rodiklius,nors kiek i kuria nors puse judetu.

 8. Tas kad Klaipedos ,meras pakėlė miestą o Obelevičius nusmukdė į trečio pasaulio lygi…tamsa,bedarbyste,sunaikintos įmones, ir t.t Obelevičius nevertas net 2.tuks .už pasedejimą.

 9. Vienintelis klausimas

  gal galite paaiškinti, kaip didesni merų atlyginimai pritrauks kvalifikuotus darbuotojus? Ar tiems darbuotojams bus mokamas procentas nuo mero atlyginimo?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.