Romas Pačinskas: „Kariuomenė pergalių nepasieks, jei kariauja tarpusavyje“

Anykščių rajono taryboje po rinkimų – daug naujokų. Gausiausiai jų Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijoje. Vienas jų – Romas Pačinskas.

R. Pačinskas per rinkimus, ko gero, reitinguose „atliko“ didžiausią šuolį, nes partijos sąraše buvo įrašytas kuklioje 31 vietoje. „Taip, į tarybą patekau pirmą kartą. Buvau 31-as, o rinkėjai išreitingavo į 8 poziciją“, -sakė R. Pačinskas. Kadangi sąrašo lyderis Kęstutis Tubis tapo meru, R. Pačinskas „pasislinko“ per vieną poziciją ir pateko į tarybą. Pasak jo, į rinkimus jis ėjo tam, kad Anykščiuose prasidėtų pokyčiai. „Buvau susidūręs su praeitais rajono vadovais, deja, jie negirdėjo žmogaus. Taip gerai dirbo, kad patys viską žinojo. Esu kilęs iš Anykščių, tikėjausi sugrįžti į klestintį miestą, bet…“ – ironizuodamas atskleidžia savo žingsnį į politiką R. Pačinskas.

Jis teigė, kad stengsis, jog situacija pasikeistų. „Žmogus yra pirmoje vietoje, nes valdžia renkama tam, kad atstovautų rinkėjams ir tarnautų. Jei valdžia dirba pati sau, ji nieko teigiamo negali padaryti“, – sakė R. Pačinskas.

Kaip jaunas politikas, R. Pačinskas tiki, kad  Anykščių pagrindas klestėjimui turi būti padėtas visų pirma susikalbėjime. „Kariuomenė pergalių nepasieks, jei ji kariauja tarpusavyje. Mano svajonė – kad neliktų susipriešinimo tarp visuomenės ir politikų. Pirmiausia politikai turi parodyti, kad jie moka susitarti, susitaikyti, o ne skaldyti“, – įsitikinęs R. Pačinskas.

Linas Bitvinskas  

10 komentarų

 1. Teisingai kalbi, bet įtikink tu Žiogeli…

  • Anykščių socdemai su Žiogeliu

   • Neklausykit žiogo dainų

    Žiogelis vis dar tikisi tapti meru 🤣. Anykščių socdėmės merdi, su tokia nomenklatūrinė nuo neatmenamų laikų nepajudinama publika…… atsilikimas nerealus, bet gerai užtat konkurentai nesnaudžia ir sėkmingai aplenkė n kartų taip ir netapusį išsvajotu meru kandidatą su visais partiniais bedarbiais.

 2. buvai nuteistas pagal baudžiaką už žvėrišką elgėsį, teistumas tik prieš pat rinkimus baigėsi, o tu mokini kitus, žema, kai mokai kitus taikos

 3. Šitas žmogus turi būti meras

 4. Co to ja i moja kamizelka

  Žiogelinis Anykščių socdemų kvailumas liejasi per kraštus…

 5. Merą kyšininką anykštėnai išsirinko tai ko dar norėt. Runkeliai ir yra runkeliai.

 6. Laukite „tęsinio“. Bus įdomu!!!

 7. Politikos pradžiamokslis

  Taryba turi atspindėti visus visuomenės sluoksnius. Kadangi Taryboje tik 25 nariai, tai kišenvagių, arklių vagių ir kitokių nepopuliarių nusikaltėlių atstovų niekas neatstovaus.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.